Фасадна плитка ОДЕНСЕ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 250х120
вага, кг/кв.м – 47,5
товщина, мм – 26
кутовий елемент – під замовлення

Кольорова гама

СОЛАР

Ціна фасадної плитки
ОДЕНСЕ

Назва, розмір, мм фото колір ціна кількість в упаковці вага упаковки кількість на піддоні вага піддона площа стіни (з урахуванням шва 10 мм)
ОДЕНСЕ 250х120х26 Солар 942 грн/м² 0.6 м² 24 кг 27 уп 668 кг 0.68 м²
Кутовий елемент Під замовлення

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото фасадної плитки ОДЕНСЕ

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРОШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Дизайнерська фасадна плитка ОДЕНСЕ виробництва ТМ Золотий Мандарин – це кам’яна обробка, створена з використанням передових технологій та матеріалів високої якості. Камінь має унікальний дизайн та текстуру, які створюють ефект натурального каменю та додають зовнішню привабливість будівлі.

ОДЕНСЕ доступна в кольорі “солар” і має розміри 250х120 мм і товщину 26 мм. Ця  фасадна плитка  ідеально підходить для облицювання різних типів будівель, таких як будинки, офіси, магазини і т.д. Вона стійка до впливу зовнішніх факторів, таких як дощ, сніг, ультрафіолетові промені і т.д., що робить її чудовим вибором для зовнішньої обробки будинку.

Ви можете купити дизайнерську фасадну плитку ОДЕНСЕ виробництва ТМ Золотий Мандарин у компанії ТОВ “Живіть красиво” в шоу-румі за адресою: Київ, вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6. Ми пропонуємо широкий вибір фасадної плитки різних кольорів та розмірів, включаючи клінкерну та облицювальну плитку для фасаду. Купити фасадну плитку в нашій компанії – це легко, швидко та вигідно!

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель

Ви можете замовити укладання плитки, заповнивши форму Або за телефном: +38 (067) 519 54 04