Рейка облицювальний елемент

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 2000х80х50
вага, кг/шт – 27
клас бетону – B 75-80
допустима кількість пір на поверхні, % – 3
кутовий елемент – відсутній

Кольорова гама

МІСТИК

СІЛЬВЕР

ГРАНЖ

ВАНІЛЬ

ОНТАРІО

ТОБАКО

АНТРАЦИТ

МОРІОН

Ціна облицювального елемента
РЕЙКА

Назва, розмір, мм фото колір ціна кількість в упаковці вага упаковки кількість на піддоні вага піддона
РЕЙКА 2000х80х50(двустороння фактура) Сільвер, Гранж, Ваніль, Онтаріо, Моріон, Антрацит, Тобакко, Містік 960 грн/шт спецпіддон 12 кг/шт 34 шт 440 кг
Назва, розмір, мм фото колір ціна кількість в упаковці вага упаковки кількість на піддоні вага піддона площа стіни (з урахуванням шва 10 мм)
РЕЙКА 3000х80х50(одностороння фактура) Сільвер, Гранж, Ваніль, Онтаріо, Моріон, Антрацит, Тобакко, Містік 960 грн/шт спецпіддон 30 кг/шт 34 шт 1 050 кг

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото облицювальний елемент Рейка

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРОШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Облицювальний камінь фасадна плитка РЕЙКА з імітацією структури дерева від виробника ТМ Золотий Мандарин є якісним матеріалом для зовнішньої та внутрішньої обробки будинку. Цей вид плитки імітує структуру дерева і доступний у кольорах сильвер форест, ваніль форест, онтаріо форест, дакота форест, маріон форест.

Фасадна плитка РЕЙКА має розміри 3000х80х50 мм, що полегшує її укладання і зменшує кількість швів на поверхні стіни. Також цей матеріал має високу зносостійкість та стійкість до впливу атмосферних умов.

Компанія ТОВ Живіть Красиво пропонує облицювальний камінь фасадну плитку РЕЙКА у своєму шоу-румі за адресою Київ вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6. Крім того, компанія пропонує широкий асортимент інших видів фасадних плиток, таких як клінкерна плитка, облицювальна плитка та плитка для цоколя.

Ціна на фасадну плитку РЕЙКА  залежить від обсягу замовлення та може бути уточнена у менеджерів компанії ТОВ Живіть красиво. Купуючи облицювальний камінь фасадну плитку РЕЙКА, ви можете бути впевнені як матеріал та його довговічність, а також в естетичному зовнішньому вигляді вашого будинку.

 

Кошик

Вы можете заказать укладку плитки,
заполнив форму или по телефону: