Тротуарна плитка ПАРКЕТ

Тротуарна плитка Паркет-плитка без фаски. Сучасна стилізація тротуарного паркету під обпалену велику клінкерну цеглу. Зовнішній вигляд і краса перевершують очікування від бетонного виробу. Будь-який клінкер позаздрить такому зовнішньому вигляду тротуарної плитки Паркет.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 450х150
висота:
60мм – періодичний заїзд легкового транспорту
вага/кв.м:
плитка заввишки 60 мм – 141кг
кількість, шт/кв.м – 15

Клас бетону:
плитка висотою 60 мм -В30

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

КОЛЬОРОВА ГАМА

граніто

соренто

ріоло

терамо

табако

савона

мерсела

грейс

Ціна тротуарної плитки ПАРКЕТ

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддоні кв.м. Штук на 1 м.кв.
СТЕЛС ПРИМО, ГРЕЙС, ТЕРАМО, ТАБАКО, САВОНА, МЕРСЕЛА
6 см (141 кг/м.кв.) ПАРКЕТ 450х150 685 9,72 15

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото тротуарна плитка
Паркет

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Тротуарна плитка – це один із найпопулярніших матеріалів для обробки доріжок, тротуарів, площ, терас та інших елементів ландшафтного дизайну. Вона не тільки має привабливий зовнішній вигляд, але й має високу міцність і довговічність. Одним із виробників високоякісної тротуарної плитки є компанія Золотий Мандарин, яка випускає плитку різних форм та розмірів, включаючи тротуарну плитку “Паркет”.

Тротуарна плитка “Паркет” від Золотого Мандарину має форму прямокутників, що розташовані вздовж довгої сторони. Вона імітує деревину та створює ефект паркетної підлоги, що надає затишному та природному вигляду навколишньої території. Ця плитка широко застосовується для обробки терас, відпочинкових майданчиків, басейнів та інших елементів ландшафтного дизайну.

Однією з головних переваг тротуарної плитки “Паркет” від Золотого Мандарину є її міцність. Вона виконана з високоякісного цементу, що забезпечує їй високу стійкість до механічних пошкоджень та зносу. Крім того, плитка відрізняється стійкістю до впливу ультрафіолетових променів, низьких температур, вологи та хімічних реагентів.

Ще одна перевага тротуарної плитки “Паркет” від Золотого Мандарину – це її простота та зручність укладання. Плитка має гладку поверхню та рівні краї, що полегшує процес монтажу та дозволяє отримати красиве та рівне покриття. Крім того, тротуарна плитка “Паркет” від Золотого Мандарину не вимагає складного догляду та легко очищається від забруднень.

Якщо ви шукаєте високоякісну тротуарну плитку для обробки вашої ділянки, компанія Золотий Мандарин пропонує широкий вибір плитки різних форм та розмірів.


Компанія “Золотий Мандарин” є одним із лідерів у виробництві тротуарної плитки в Україні та пропонує широкий асортимент продукції, включаючи тротуарну плитку “Паркет”. Купити тротуарну плитку “Паркет” можна у компанії “Живіть Красиво” за вигідною ціною у Києві та Київській області. Компанія пропонує широкий асортимент тротуарної плитки від найкращого виробника тротуарної плитки “Золотий Мандарин”, та гарантує високу якість продукції та швидку доставку. Також у компанії можна отримати консультацію щодо вибору матеріалу та його укладання, а також замовити послуги професійних майстрів з укладання тротуарної плитки.

Кошик

Вы можете заказать укладку плитки,
заполнив форму или по телефону: