Тротуарна плитка ПЛИТА 400х400

Строгість стилю тротуарної плитки 400х400 відчувається одразу, сила ліній надає впевненості, м'які кольори у поєднанні з прямою поверхнею допомагають наблизитись до досконалості.

Технічні характеристики
Розміри та вага
400x400 мм
вага – 141 кг
Клас бетону
В30

Показники довговічності
Морозостійкість - F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання - 0,7 г/кв.см
Фото тротуарної плитки ПЛИТА 400х400
Колірні рішення
Ціна тротуарної плитки ПЛИТА 400х400
Сертифікати
Характеристика
ДЕШЕВА ПЛИТКА
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
Зовнішній вигляд
Термін експулатації
не більше 3-5 років
понад 30 років
Міцність
не відповідає мінімальним нормам
вище прийнятих норм
B20, B30, B35
Водопоглинання
плитка надмірно вбирає воду
не більше 6%
Стирання
верхній шар кришиться після кількох зим

стирання - 0,7 г/кв.см

плитка не кришиться - верхній шар не втрачає своїх властивостей і колір.

Великий асортимент при високій якості

Повна автоматизація виробництва
Потужність виробництва

до 3 тис кв. плитки на місяць - гаражне виробництво (малі преси та 70% ручної праці)

до 20 тис кв. плитки на місяць - напівавтомат. виробництво

300 тис кв. плитки на місяць
Наявність власної лабораторії та контроль якості
Офіційна гарантія
Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

ПРОВЕРКА ПЛИТКИ НА ПРОЧНОСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показано процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі ж за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.

Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.

До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша - там немає потрібної кількості цементу :(

Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин у компанії ЖИВІТЬ КРАСИВО

ВОДОПОГЛОЩЕНИЕ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від низки показників, і ці показники пов'язані один з одним.

Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.


Якщо плитка вбирає воду як мочалка - толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.

Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго - купуйте ТМ Золотий Мандарин у компанії ЖИВІТЬ КРАСИВО

Получите расчет стоимости плитки со скидкой и доставкой
Оставьте Ваш номер Вайбер или Телеграм. Мы отправим Вам каталог продукции и актуальный прайс. Сделаем расчет стоимости Вашего заказа с доставкой и скидкой.
Бажаєте отримати
повний каталог та прайс?
Просто введіть свій номер Вайбер або Телеграм
Фото тротуарна плитка
Плита 400х400
Замовте безкоштовний замір!

Введіть свій номер та менеджери зв'яжуться з Вами. Ви отримаєте точний замір для замовлення плитки та схему Ваших доріжок

Замовте
укладання тротуарної плитки плита 400х400

Для тих, хто цінує результат


Ми беремося за об'єкти площею від 150 кв.

Отримати кошторис на укладання тротуарної плитки

Введіть номер телефону,

і ми проконсультуємо та розрахуємо для вас вартість робіт та матеріалів для укладання тротуарної плитки

Відправляючи свої дані Ви даєте згоду на їхню обробку відповідно до закону України
Як відбувається замовлення плитки

1. Якщо Ви вже точно знаєте, яку плитку і скільки плитки Ви хочете замовити, Ви просто телефонуйте нам або замовляєте зворотний дзвінок. Ми формуємо рахунок для оплати на фіз. особа чи юридична особа з ПДВ.

2. Ви ще не знаєте, що саме і скільки потрібно замовити. Тоді вибирайте продукцію на сайті, а краще приїжджайте до нас в офіс на Ялтинську 7 або на Б.Кільцеву 110 р-н ТЦ АРАКС. Ми проконсультуємо з усіх питань.

Для майбутнього замовлення необхідно знати:

- форму, колір та кількість тротуарної плитки

- кількість необхідних поребриків та інших дорожніх елементів

- куди робити доставкуКиїв, вул. Ялтинська 7 - Введіть у навігаторі ГУГЛ: Живіть красиво Ялтинська або перейдіть за цим посиланням 


Київ, вул. Велика окружна 110 (р-н ТЦ АРАКС) - або Живіть красиво Аракс або перейдіть за цим посиланням менеджера вихідний :)

Як замовити укладання плитки
Ми займаємося укладанням тротуарної плитки на об'єктах загальною площею мощення від 150 кв. Замовити обмір, кошторис та укладання тротуарної плитки можна за телефоном +38-067-463-30-03 або замовивши
зворотний дзвінок.

Важливим етапом у будівництві є благоустрій території (упорядкування двору). На сьогоднішній день тротуарна плитка та малі архітектурні форми – досить популярне, практичне, доступне, а найголовніше гарне рішення для мощення пішохідних доріжок, прикраси парків, площ, проектування промислових зон, стоянок автотранспорту та навіть будівництва доріг. Тому особливу увагу необхідно приділяти правильному та якісному укладання тротуарної плитки, що стане запорукою її тривалого терміну експлуатації.


Хороша основа під плиткою – це запорука довговічності. Результатом погано виконаної основи, як правило, є просідання плитки, калюжі та зіпсований вигляд вашої ділянки.


Основа може бути виконана з піску та щебеню, що підходить більше для комерційних об'єктів або з використанням бетонування (щебінь + бетон). Шари основи та їх товщина підбираються залежно від експлуатаційних вимог, навантажень та їх інтенсивності. Відповідно до підібраного так званого "пирога" або "дорожнього одягу", а також виходячи з необхідності відведення води та ухилів виконується розмітка за схемою укладання, виносяться позначки і відповідно виконуються земляні роботи, його ущільнення віброплитами або катком та роботи з влаштування основи. Далі роблять монтаж поребриків (тротуарних бордюрів) в бетонний замок і виконують укладання тротуарної плитки.Як відбувається доставка тротуарної плитки та іншої продукції на об'єкт?

Доставку тротуарної плитки, блоків та іншої продукції зазвичай ми організовуємо спеціалізованим транспортом - з краном маніпулятором. Вага вібропресованих виробів достатньо велика і тому навіть при малому замовленні необхідно використовувати кран маніпулятор. Залежно від загальної ваги ми використовуємо маніпулятори загальною вантажністю 5т, 10-12т, 18т і 20т. При доставці довгомірами необхідно заздалегідь попереджати від можливості проїзду такого транспорту до Вас на ділянку (наявність крутих поворотів, глухих кутів, вузьких вуличок тощо), а також при розвантаженні потрібно враховувати наявність ліній електропередач.


При вивантаженні продукції обов'язково присутність Замовника або довіреної особи, а також стропальника (необхідно при розвантаженні завести стропи під потім і потім зняти їх - такий собі фітнес :)).

Доставку можна здійснювати транспортом Замовника. У цьому випадку важливо знати, що завантаження транспорту має бути бічною, потрібно враховувати вантажопідйомність транспортного засобу, а також дотримуватися правил черговості та завантаження безпосередньо на заводі. Всі ці питання необхідно обговорювати з нашими менеджерами до замовлення доставки.

Які існують способи оплати

Для юридичних осіб платників ПДВ:

- Оплата за безготівковим розрахунком на підставі виставленого рахунку з ПДВ на ТОВ "Живіть красиво"

- Оплата за договором з ПДВ

Для фізичних осіб та ФОПів:

- Оплата готівкою в касу в офісі на Ялтинській 7 або Б. Окружна 110 р-н ТЦ АРАКС

- Оплата за рахунком у будь-якому відділенні банку на ФОП

- Оплата по рахунку онлайн з Вашої програми ПРИВАТ24 на ФОП

- Оплата на картку ПРИВАТБАНКУ на ФОП на підставі погодженої Комерційної пропозиції або рахунку

Натисніть, щоб швидко ОТРИМАТИ РАХУНОК

Де я можу подивитись плитку

Київ, вул. Ялтинська 7 - Введіть у навігаторі ГУГЛ: Живіть красиво Ялтинська або перейдіть за цим посиланням

Графік роботи ПН-ПТ з 9-00 до 18-00, СБ з 10-00 до 17-00, НД - вихіднийКиїв, вул. Велика окружна 110 (р-н ТЦ АРАКС) - або Живіть красиво Аракс або перейдіть за цим посиланням

Графік роботи ПН-ПТ з 9-30 до 17-30, СБ з 10-00 до 17-00, НД - виставка відкрита (але у менеджера вихідний:)


Ми вас чекаємо :)

Чому тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин дорожча за плитку дрібних виробників?

ТМ Золотий Мандарин є лідером виробництва тротуарної плитки в Україні як за кількістю виробленої продукції, так і за якістю. Ми ретельно стежимо за якістю продукції, і це слово для нас не порожній звук. На відміну від дрібних виробників, у нас не стоїть завдання виходу на ринок за рахунок дешевих рішень та економії на споживачі. Вже давно попит на нашу продукцію вищий, за той обсяг продукції, які ми виробляємо. Саме тому ми розширилися та запустили чотири лінії виробництва (одна у Вишневому та три в Обухові). Для нас Важливим є РЕПУТАЦІЯ надійного виробника. Купуючи продукцію ТМ Золотий Мандарин, будьте впевнені - вона прослужить довгі роки.

Чим якість тротуарної плитки та блоків ТМ Золотий Мандарин перевершує конкурентів

Вся продукція Заводу не лише сертифікована, а й проходить перевірку у сертифікованій лабораторії на постійній основі. Ми заявляємо високі показники міцності, морозостійкості, водопоглинання та стирання продукції, і вони відповідають дійсності. Водночас багато виробників навіть не декларують таких показників.

КОНТАКТИ

© All Right Reserved. ЖИВІТЬ КРАСИВО.