Тротуарна плитка ПРОФІТ

Тротуарна плитка "Профіт" від виробника "Золотий Мандарин" - якісний і міцний матеріал для мощення доріжок і майданчиків. Завдяки своїй формі та розміру, плитка легко укладається і забезпечує надійне з'єднання між елементами. Вона підходить як для приватних, так і для громадських об'єктів

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 5 різновидів каменю: 360х240; 240х240; 300х180; 240х180; 180х180
висота:
60мм – періодичний заїзд легкового транспорту
вага/кв.м:
плитка заввишки 60 мм – 141кг
стирання, г/см кв. (не більше) – 0,7

Клас бетону
плитка висотою 60 мм -В30

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

Кольорова гама

коричневий кристал

франко

порта кристал

аласіо

форте

грейс

терамо

чорний кристал

сірий кристал

Ціна тротуарної плитки ПРОФІТ

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддоні кв.м.
СІРИЙ КОРИЧНЕВИЙ, ЧОРНИЙ, ГІРЧИЧНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ПЕРСИКОВИЙ ЖОВТИЙ, БІЛИЙ ГЕНУЯ, СІЄНА, БОЛОНЬЯ
6 см (141 кг/м.кв.) ПРОФІТ 430 480 535 640 12,24

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото тротуарна плитка
Профіт

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Тротуарна плитка є одним із найпопулярніших матеріалів для облаштування пішохідних зон, парків, скверів, територій громадського користування. Вона відрізняється міцністю, довговічністю та стійкістю до механічних впливів та атмосферних умов. Профіт, виробник ТМ Золотий Мандарин пропонує свою вібропресовану тротуарну плитку, яка відрізняється не тільки якістю, але і різноманітністю кольорів і форм.

Виробництво тротуарної плитки Профіт здійснюється на сучасному заводі у м. Обухів та м. Вишневе Київської області. Тут використовується найсучасніше обладнання та технології, що дозволяє виробляти високоякісну продукцію. Як сировина використовуються натуральні матеріали – цемент, кварцовий пісок, щебінь та інші добавки. Завдяки цьому тротуарна плитка Профіт відрізняється міцністю, стійкістю до дії ультрафіолетових променів, перепадів температур та вологості.

Однією з особливостей вібропресованої тротуарної плитки є її поверхня. Вона має рельєфний малюнок, який підвищує її протиковзкі властивості. Завдяки цьому плитка безпечна для пішоходів, особливо під час дощів та снігопадів.
Тротуарну плитку Профіт можна купити в компанії ТОВ Живіть Красиво за адресою вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6. В асортименті представлені різні розміри та форми плитки, а також різноманітність колірних рішень, що дозволяє вибрати ідеальний варіант для кожної території.

Ціна тротуарної плитки залежить від обраного розміру, форми та кольору. Однак компанія ТОВ “Живіть Красиво” пропонує вигідні ціни на всю продукцію, в тому числі і на тротуарну плитку “Профіт”.
Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель

Ви можете замовити укладання плитки, заповнивши форму Або за телефном: +38 (067) 519 54 04