Террасная плитка Плита Флат

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Размеры и вес
6 типоразмеров:
285х348; 297х330; 415х457; 391х480; 628х681; 547х670

Класс бетона
B30

Показатели долговечности
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%

Цветовые решения

бьянко

Зафиксировать скидку

введите свой номер Вайбер или Телеграмм

Фото террасная плитка
Плита Флат

ПРОВЕРКА ПЛИТКИ НА ПРОЧНОСТЬ

ПОЧЕМУ КРОШИТСЯ ДЕШЕВАЯ ПЛИТКА?

В этом видео показан процесс проверки плитки на сжатие. Мы взяли плитку ТМ Золотой Мандарин и ещё три такие же по форме плитки других производителей. Плитка других производителей начала разрушаться при усилии 213, 294, 504 kN. Тротуарная плитка ТМ Золотой Мандарин начала разрушаться при усилии 812 kN.
Прочность плитки (соответствие классу бетона) напрямую влияет на её долговечность.
Кстати это ещё одно объяснение почему плитка других производителей дешевле – там нет нужного количества цемента 🙁 Вывод очевиден – хотите, чтобы тротуарная плитка прослужила долго – покупайте ТМ Золотой Мандарин в компании ЖИВИТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛОЩЕНИЕ

КАК ВОДОПОГЛОЩЕНИЕ ВЛИЯЕТ НА ДОЛГОВЕЧНОСТЬ?

Долговечность зависит от ряда показателей и эти показатели связаны друг с другом. Это прочность плитки (соответствие классу бетона), морозостойкость и водопоглощение.

Если плитка впитывает воду как мочалка – толку не будет, соответственно у неё и плохой показатель морозостойкости, а значит она будет крошится после нескольких зим. Хотите, чтобы тротуарная плитка прослужила долго – покупайте ТМ Золотой Мандарин в компании ЖИВИТЕ КРАСИВО

Хотите получить полный каталог и прайс?

введите свой номер Вайбер или Телеграмм

Квадрат 100х100 – це один із найпопулярніших розмірів тротуарної плитки, який застосовується для дизайнерських рішень у ландшафтному дизайні. Він чудово поєднується з іншими розмірами та формами плитки, ідеально підходить для створення оригінальних візерунків та вузьких доріжок.

Виробник тротуарної плитки Золотий Мандарин пропонує плитку Квадрат малий розміром 100х100 мм та завтовшки 60 мм, виготовлену з високоякісного бетону. Вона відрізняється міцністю та довговічністю, не боїться механічних впливів, навантажень та атмосферних явищ, ідеально підходить для використання на території приватних будинків, парків та скверів.

Придбати тротуарну плитку Квадрат 100х100 можна в компанії Живіть Красиво за вигідною ціною в Києві та Київській області. В асортименті представлено безліч колірних рішень, що дозволяє підібрати плитку під будь-який стиль та кольорову гаму ландшафтного дизайну.

Крім того, укладання тротуарної плитки в сучасному стилі, що дозволяє створювати красиві та практичні доріжки та декоративні елементи на ділянці. Виробництво тротуарної плитки здійснюється на сучасному обладнанні, що гарантує високу якість продукції.

Плитка тротуарна ціна залежить від розміру, форми, кольору та інших характеристик плитки. Однак, компанія Живите Красиво пропонує конкурентні ціни на всю свою продукцію, включаючи тротуарну плитку Квадрат 100х100. Крім того, на сайті компанії ви можете знайти інформацію про вартість плитки тротуарної, укладання плитки та інші послуги.

Таким чином, тротуарна плитка Квадрат 100х100 – це відмінний вибір для створення красивого і практичного ландшафтного дизайну. Компанія Живіть красиво пропонує широкий вибір тротуарної плитки Золотий Мандарин.

Тротуарна плитка Квадрат 100х100 для дизайнерських рішень від виробника Золотий Мандарин – це відмінне рішення для облаштування територій з оригінальним дизайном. Вона має розмір 100х100 мм, що дозволяє створювати різні візерунки та малюнки на майданчиках, тротуарах, алеях та доріжках.

Така плитка підходить для створення красивих і надійних покриттів на територіях з різним навантаженням. Вона витримує великі навантаження та не втрачає свого зовнішнього вигляду з часом. Крім того, плитка Квадрат 100х100 має рівну поверхню, що забезпечує комфортну та безпечну прогулянку для пішоходів.

Ви можете придбати плитку тротуарну Квадрат малий в компанії Живите Красиво за вигідною ціною в Києві та Київській області. Ми пропонуємо високоякісну тротуарну плитку виробництва Золотий Мандарин, яка відповідає всім сучасним вимогам до експлуатації.

Укладання тротуарної плитки проводиться на рівній основі, після чого проводиться ущільнення та заливка швів. Цей процес вимагає навичок та досвіду, тому ми рекомендуємо довірити укладання тротуарної плитки професіоналам.
Також ви можете відвідати нашу виставку за адресою місто Київ, вул. Ялтинська, 7 чи пров. Ізяславський, 6, де ви зможете оцінити якість та різноманітність нашої продукції.

Корзина

Зафиксировать скидку

введите свой номер Вайбер или Телеграмм

Боковая панель

Ви можете замовити укладання плитки, заповнивши форму Або за телефном: +38 (067) 519 54 04