Фасадна плитка ТЕНЕРІФЕ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 360х180х15
вага, кг/кв.м – 31,5 / 45 / 49,2
кутовий елемент – під замовлення

Поверхня

грамона

маріно

алманса

Кольорові рішення

онтаріо

Ціна фасадної плитки
ТЕНЕРІФЕ

Назва, розмір, мм фото колір ціна
Тенеріфе - Алманса (декор) 360х180х15 Онтаріо 99 грн/шт

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото фасадної плитки
ТЕНЕРІФЕ

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРОШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Облицювальний камінь дизайнерську фасадну плитку ТЕНЕРІФЕ представлену з поверхнею Грамона, Марино, Алмансу та кольором Онтаріо, є продуктом виробництва ТМ Золотий Мандарин. Розміри цієї плитки становлять 360х1180 мм, товщина – 15 мм.

Фасадна плитка ТЕНЕРИФЕ відрізняється стильним дизайном, який підійде для різних архітектурних стилів будівель. Плитка має високу якість, що забезпечує довговічність її експлуатації та збереження первісного зовнішнього вигляду протягом багатьох років.

У нашій компанії ТОВ Живіть Красиво Ви можете купити фасадну плитку ТЕНЕРИФЕ з поверхнею Грамона, Маріно, Алмансу та кольором Онтаріо. Наші фахівці допоможуть вибрати найкращий варіант та розкажуть про можливі варіанти використання плитки для зовнішнього оздоблення будинку. Шоу-рум знаходиться за адресою вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6.

Крім того, в нашій компанії представлені й інші види облицювального каменю, включаючи фасадну плитку, плитку під камінь, плитку під цеглу, плитку для фасаду, клінкерну плитку фасадну, плитку для фасаду будинку, плитку фасадну під цеглу, плитку на фасад, плитку цокольну фасадну та багато іншого. Вибирайте найкращі варіанти для створення неповторного дизайну фасаду Вашого будинку разом з нашою компанією.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель