Терасна плитка ТЕРРАСА

Технічні характеристики
Розміри та вага

1200х210х40мм – вага 24кг/шт.

600x150х30мм - вага 8,6 кг/шт.

800х150х30мм - вага 6,5 кг/шт.

200x100х30мм - вага 1,4 кг/шт.

Клас бетону
B25
Показники довговічності
Морозостійкість - F200
Водопоглинання – не більше 6%
Фото терасної плитки ТЕРРАСА
Колірні рішення
Ціна терасної плитки ТЕРРАСА
Сертифікати
Тераса – це місце, де можна відпочити та насолодитися свіжим повітрям, при цьому не виходячи за межі свого будинку. Добре облаштована тераса з тротуарною плиткою - це чудовий додаток до житлового будинку. Якщо ви хочете створити красиву та міцну тротуарну доріжку для тераси чи басейну, зверніть увагу на продукцію виробника тротуарної плитки Золотий Мандарин.

Компанія Золотий Мандарин виготовляє тротуарну плитку високої якості для терас, басейнів та інших об'єктів благоустрою. Плитка Тераса - це ідеальне рішення для створення красивої та міцної доріжки на терасі. Вона має міцну та зносостійку поверхню, яка протистоїть впливу атмосферних явищ, ультрафіолетовому випромінюванню та іншим несприятливим факторам.

Плитка Тераса має унікальний дизайн та різноманітні форми, розміри та кольори, які допоможуть вам створити індивідуальний дизайн вашої тераси. Компанія Золотий Мандарин пропонує плитку з різними малюнками та текстурами, що дозволяють створити привабливий дизайн поверхні. Ви можете вибрати плитку Тераса у поєднанні з іншими видами тротуарної плитки, щоб створити єдиний стиль.

При укладанні плитки Тераса особливу увагу слід приділити вибору матеріалу для укладання, щоб забезпечити надійність та міцність конструкції. Професійні майстри компанії Живіть Красиво нададуть вам допомогу у виборі правильного матеріалу та зроблять укладання тротуарної плитки на високому рівні.

Компанія Живіть Красиво пропонує купити тротуарну плитку Тераса за вигідною ціною у Києві та Київській області. Вам буде запропоновано широкий вибір форм, розмірів та кольорів, що дозволить вам підібрати найбільш підходящий варіант для вашої тераси чи басейну.
КОНТАКТИ

© All Right Reserved. ЖИВІТЬ КРАСИВО.