Фасадна плитка Травертін Скеля

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 150х240х20, 150х270х20, 150х330х20
клас бетону – B25
морозостійкість, цикл – F100
площа в упаковці, м. кв. – 1
кутовий елемент – 330/165х140х30

Кольорова гама

ДАРК БЛЭК

ГРАНЖ

ШАФРАН

КЛАСИЧНИЙ

АНТІК

ГРАНЖ БЛЕК ТИЗУ

МОРІОН

ДАРК БРАУН

ХАЛЛЕ

Ціна фасадної плитки
ТРАВЕРТІН СКАЛА

Назва, розмір, мм фото колір ціна кількість в упаковці вага упаковки кількість на піддоні вага піддона площа стіни (з урахуванням шва 10 мм)
ТРАВЕРТІН СКАЛА 150х240х20 150х270х20150х330х20 Класичний, Гранж 774 грн/м² 0.5 м² 21 кг 27 уп 570 кг 0.55 м²
Антік, Моріон, Шафран, Гранж Блек-Тіза, Дарк Браун, Халле, Дарк Блек 900 грн/м²

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото фасадної плитки Травертін Скала

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРОШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Облицювальна фасадна плитка – це чудовий спосіб перетворити фасад будівлі і надати йому елегантного вигляду. Компанія ТМ Золотий Мандарин представляє облицювальну фасадну плитку ТРАВЕРТИН СКАЛА, яка імітує фактуру натурального каменю. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче одержати ефект натурального каменю, але не бажає платити за нього величезні гроші.

Фасадна плитка ТРАВЕРТИН СКАЛА доступна в трьох кольорах: класичний, онтаріо та антик. Вона виробляється у трьох розмірах: 360х180х12 мм, 360х100х12 мм та 360х60х12 мм. Крім того, кутові елементи можуть бути виконані на замовлення.

Облицювальна фасадна плитка ТРАВЕРТИН СКАЛА виробляється з використанням новітніх технологій, які забезпечують високу якість та довговічність виробів. Матеріал, з якого виготовляється плитка, міцний та стійкий до впливу атмосферних явищ, ультрафіолету та механічних впливів.

Облицювальна фасадна плитка ТРАВЕРТИН СКАЛАможе бути використана для обробки фасадів будівель, цоколів, колон, декоративних елементів та інших архітектурних деталей. Вона чудово підходить для створення різних дизайнерських рішень та стилів, таких як класичний, модерн, лофт та ін.

Компанія ТОВ Живіть красиво пропонує широкий вибір облицювальної фасадної плитки ТРАВЕРТИН СКАЛА у своєму шоу-румі, розташованому за адресою Київ, вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6. Тут ви можете побачити зразки плитки і вибрати відповідний колір і розмір для вашого проекту. Компанія також пропонує консультації фахівців щодо вибору та укладання плитки.

Кошик

Вы можете заказать укладку плитки,
заполнив форму или по телефону: