Тротуарна плитка ТРИГРАН

Тротуарна плитка Тригран від виробника Злотий Мандарин є чудовим вибором для облаштування пішохідних зон, доріжок та інших елементів благоустрою. Вона відрізняється міцністю та довговічністю, а також привабливим зовнішнім виглядом. Тротуарна плитка Тригран має унікальну форму, яка забезпечує чудове зчеплення із взуттям та зменшує ймовірність ковзання на мокрому покритті. Завдяки широкій колірній гамі, плитка Трігран дозволяє створити різні дизайнерські рішення, а також наголосити на індивідуальності будь-якого об'єкта.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 180×180
висота:
80мм – рух вантажного транспорту
вага/кв.м:
плитка висотою 80 мм – 189кг
кількість шт/кв.м – 50

Клас бетону
плитка висотою 80 мм -В35

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

Кольорова гама

сірий

чорний (графіт)

коричневий

червоний

персиковий

гірчичний

жовтий

білий

Ціна тротуарної плитки ТРИГРАН

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддоні кв.м. Штук на 1 м.кв.
СІРИЙ КОРИЧНЕВИЙ, ЧОРНИЙ, ГІРЧИЧНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ПЕРСИКОВИЙ ЖОВТИЙ, БІЛИЙ
8 см (189 кг/м.кв.) ТРИГРАН 585 640 775 9,7 50

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото тротуарна плитка
ТРИГРАН

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Тротуарна плитка є незамінним матеріалом для облаштування тротуарів, доріжок та інших елементів ландшафтного дизайну. Одним із найбільш якісних та міцних видів тротуарної плитки є плитка ТРИГРАН h=80мм, що виробляється на заводі ТМ Золотий Мандарин.

Плитка ТРИГРАН h=80мм відрізняється підвищеною міцністю та зносостійкістю, що дозволяє їй витримувати великі навантаження та використовуватись під навантаженнями вантажних автомобілів. Це робить її ідеальним вибором для використання на територіях з високою прохідністю та інтенсивним рухом техніки.

Купити тротуарну плитку ТРИГРАН h=80мм можна в компанії ТОВ Живіть Красиво, яка знаходиться за адресою Київ, вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6. Компанія пропонує широкий вибір кольорів та текстур плитки, а також гарантує якість продукції та швидку доставку замовлень у будь-який регіон України.

Якщо вам необхідна надійна та міцна тротуарна плитка, яка витримує великі навантаження та підходить для використання на об’єктах з високою інтенсивністю руху техніки, тротуарна плитка ТРИГРАН h=80мм від ТМ Золотий Мандарин буде ідеальним вибором. Зверніться до фахівців компанії ТОВ Живіть Красиво, щоб придбати цей продукт високої якості та забезпечити безпеку та зручність для відвідувачів вашого об’єкту.

Кошик

Вы можете заказать укладку плитки,
заполнив форму или по телефону: