Водозлив

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри- 500х200
товщина – 60 мм
вага, кг/шт – 12

Клас бетону
відлив висотою 60 мм-В30

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%

Кольорова гама

сірий

чорний (графіт)

коричневий

червоний

персиковий

гірчичний

Ціна водозлив

ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м²   (з ПДВ)   в  грн. ВАГА 1 шт/кг.
КОЛІР
I - ДОВЖИНА; H - ВИСОТА; W - ШИРИНА / мм I*H*W ФОТО СІРИЙ ПЕРСИКОВИЙ, КОРИЧНЕВИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ГІРЧИЧНИЙ, ЧОРНИЙ БІЛИЙ, ЖОВТИЙ/МІКС
ВОДОЗЛИВ повний прокрас 500х60х200 170,00 190,00 - 12

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото водозлив
ТМ Золотой Мандарин

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРОШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Вуличний відлив 500х200х60  – це елемент каналізації, призначений для збирання та відведення дощової води з поверхні доріг та тротуарів. Такий відлив встановлюється поблизу будівель та споруд, щоб вода не застоювалася на території та не завдавала шкоди навколишньому середовищу.

Торгова марка Золотий Мандарин пропонує високоякісний вуличний відлив 500х200х60, виконаний з бетону. Цей відлив має низку переваг перед іншими матеріалами, такими як міцність, довговічність, стійкість до впливу зовнішніх факторів (у тому числі до змін температури та механічних впливів), легкість встановлення та обслуговування.

Відлив Золотий Мандарин має розміри 500х200х60 мм, що дозволяє йому справлятися з великим об’ємом води. Він може бути встановлений на дорожній поверхні за допомогою спеціальних елементів кріплення. Компанія ТВВ Живіть красиво пропонує цей відлив у своєму шоу-румі за адресою Київ вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6.

Відлив Золотий Мандарин має не лише високу якість, а й доступну ціну. Компанія ТОВ Живіть красиво надає інформацію про ціну на своєму сайті, а також консультації фахівців з усіх питань. Крім того, у компанії можна придбати інші елементи каналізації, такі як бетонний лоток та інші відливи.

Покупка вуличного відливу 500х200х60 торгової марки Золотий Мандарин у компанії ТОВ Живіть гарно гарантує надійність та довговічність конструкції, що забезпечує безпеку та комфорт для навколишнього середовища. Компанія також надає послуги з монтажу відливів та інших елементів каналізації.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель