Фасадна плитка ТМ золотий мандарин під цеглу

Фасадна плитка - стильний вибір не тільки для декору інтер'єру, але й для створення красивого інтер'єру. Завдяки великому асортименту фасадної плитки ви зможете здійснити будь-який дизайнерський задум: у нашому асортименті ви зможете знайти величезний вибір кольорів та текстур декоративної плитки.

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фасадна плитка ТМ ‘Золотий Мандарин’ під цегляну кладку: огляд лінійки Бельгійської цегли, Леванто, Клінкер та Рейнбоу
Фасадна плитка є відмінним рішенням для створення красивого та надійного зовнішнього облицювального шару будівлі. Компанія “Золотий Мандарин” пропонує свою лінійку фасадної плитки, яка має широкий вибір кольорів і текстур, у тому числі Бельгійська цегла облицювальний камінь, Бельгійська цегла – Фріз, Леванто облицювальний камінь, Клінкер облицювальний камінь та Рейнбоу облицювальний камінь. Давайте докладніше розглянемо кожен із них.

Бельгійська цегла облицювальний камінь


Фасадна плитка Бельгійська цегла має розміри 250х65/250х125х65 і товщину 12мм. У лінійці “Золотий Мандарин” представлені кольори грейс, волонія, мускрон, віртон, ланден, марсинель, флорен, амуар, валькур, брюгге, руселарі, танжерін, лімбург, валерлоу, нівель, торхаут, тосса, фландрія, намюр, намюр ельба, авіла, ред, бертрі, б’янко. Бельгійська цегла – це класичний дизайн, який створює ефект справжнього цегляного фасаду, але без необхідності використовувати справжню цеглу. Фасадна плитка Бельгійська цегла облицювальний камінь підходить для використання як на невеликих об’єктах, так і великих будівлях.

Бельгійська цегла – Фріз


Фасадна плитка Бельгійська цегла Фріз має такі ж розміри і товщину, як і Бельгійська цегла облицювальний камінь. Однак, кольорова гама значно різноманітніша: у лінійці “Золотий Мандарин” представлені кольори Візе-Валонія, Візе-Мускрон, Візе-Віртон, Візе-Ландон, Візе-Марсинель, Візе-Флорен, Візе-Амуар, Візе-Валькур, Візе-Брюгге , Візе-Руселаре, Візе-Танжерін, Візе-Валерлоу, Візе-Торхаут, Візе-Тосса, Візе-Намюр, Візе-Халле, Візе-Блек, Візе-Ред, Фріо-Валонія, Фріо-Мускрон, Фріо-Віртон, Фріо -Ланден, Фріо-Марсінель, Фріо-Флорен, Фріо-Тосса, Фріо-Амуар, Фріо-Валькур, Фріо-брюгге, Фріо-руселарі, Фріо-Танжерін, Фріо-Лімбург, Фріо-Валерлоу, Фріо-Нівель , Фріо-Фландрія, Фріо-Намюр, Фріо-Халле, Фріо-Авіла, Фріо-Ред. Бельгійська цегла – Фріз імітує фасад із цегли, але з більш виразним малюнком та об’ємом.

Леванто облицювальний камінь


Фасадна плитка Леванто має розміри 290х50/290х145х50 і товщину 12мм. У лінійці “Золотий Мандарин” представлені кольори гранж, гранж-тизу, грейс та росо тизу, россо колор, мускат, ваніль-тизу, агора-колор. Леванто облицювальний камінь має незвичайний дизайн, що створює ефект тривимірності. Він добре поєднується з іншими елементами фасаду, такими як вікна та двері, і створює елегантний та сучасний вигляд будівлі.

Клінкер облицювальний камінь


Фасадна плитка Клінкер має розміри 210х60/210х110х60 і товщину 10мм. У лінійці “Золотий Мандарин” представлені кольори агора, сильвер, гранж б’янко, росо. Клінкер облицювальний камінь має класичний дизайн та створює ефект цегляної кладки. Він чудово підходить для використання на будинках у різних архітектурних стилях.

 

Рейнбоу облицювальний камінь


Фасадна плитка Рейнбоу має такі ж розміри і товщину, як і Бельгійська цегла облицювальний камінь. У лінійці “Золотий Мандарин” представлені кольори, які надають фасаду яскравості та оригінальності, таких як металік, чері, монтану та доппіо. Рейнбоу облицювальний камінь імітує різні види каменю та створює унікальний та неповторний дизайн, який підходить для створення фасадів будівель у різних стилях.

Фасадна плитка ТМ “Золотий Мандарин” пропонує широкий вибір облицювальних матеріалів для створення красивого та надійного фасаду будівлі. У лінійці представлені різні кольори та текстури, включаючи Бельгійська цегла облицювальний камінь, Бельгійська цегла – Фріз, Леванто облицювальний камінь, Клінкер облицювальний камінь та Рейнбоу облицювальний камінь. Кожен з цих матеріалів має унікальні характеристики і може використовуватися для створення різних стилів фасадів.

Ціна фасадної плитки під цегляну кладку залежить від обраного варіанта та кількості, але компанія ТОВ “Живіть красиво” пропонує конкурентні ціни на всю лінійку фасадної плитки ТМ “Золотий Мандарин”. Ви можете придбати її в їхньому шоу-румі по
м. Київ, вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6.
Вибравши фасадну плитку ТМ “Золотий Мандарин“, ви отримаєте надійний, міцний та естетичний фасад будівлі, який служитиме вам довгі роки.
Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель

Ви можете замовити укладання плитки, заповнивши форму Або за телефном: +38 (067) 519 54 04