Тротуарна плитка ПЛАЦ

Тротуарна плитка Плац – плитка з нової колекції ТМ ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН 2016 року. Це справжній конкурент тротуарної плитки Венеція. Тротуарна плитка Плац-тротуарна плитка із серії "без фаски". Тільки фантазія може обмежити варіанти її укладання великих площах. Гарно вона виглядає у комбінації різних кольорів, у різній пропорції, наприклад жовтий, коричневий та персиковий колір.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 240х160; 160х160; 120х160
висота:
40мм – пішохідна зона
60мм – періодичний заїзд легкового транспорту
вага/кв.м:
плитка заввишки 40мм – 94кг
плитка заввишки 60 мм – 141кг
кількість комплект/кв.м – 12

Клас бетону
плитка заввишки 40мм – B25
плитка висотою 60 мм -В30
плитка висотою 80 мм -В35

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

КОЛЬОРОВА ГАМА

нуоро

сієна

равена

мілано

росано

грейс

капучіно

корса

Ціна тротуарної плитки ПЛАЦ

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддоні кв.м. Штук на 1 м.кв.
СІРИЙ КОРИЧНЕВИЙ, ЧОРНИЙ, ГІРЧИЧНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ПЕРСИКОВИЙ ЖОВТИЙ, БІЛИЙ ГЕНУЯ, СІЄНА, БОЛОНЬЯ
4 см (94 кг/м.кв.) ПЛАЦ 430 480 535 640 17,82 12 комплектів
6 см (141 кг/м.кв.) ПЛАЦ 475 505 590 685 11,88
6 см (141 кг/м.кв.) ПЛАЦ АНТИК (не повний прокрас) 575 605 690 755

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото тротуарна плитка
ПЛАЦ

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Тротуарна плитка є одним із найбільш популярних видів покриттів для вулиць, доріг та майданчиків. Вона відрізняється міцністю, довговічністю та естетичною привабливістю. Компанія Золотий Мандарин є одним із лідерів на ринку виробництва тротуарної плитки в Україні, пропонуючи широкий асортимент різноманітних видів та дизайнів плитки. Одним із таких видів є тротуарна плитка Плац.

Тротуарна плитка Плац від компанії Золотий Мандарин має прямокутну форму з розмірами 240x160x60, 160х160х60, 120х160х60, 240x160x40, 160х160х40, 120х160х40 мм. Вона виготовляється з високоміцного бетону, що гарантує довговічність та надійність покриття. Завдяки гладкій поверхні та правильній формі, плитка легко укладається та не ковзає, забезпечуючи безпеку для пішоходів.

Однією з переваг тротуарної плитки Плац є її естетична привабливість. Вона має гладку, рівну поверхню, яка виглядає дуже акуратно та стильно. Така плитка ідеально підходить для облицювання майданчиків, тротуарів, алей та інших об’єктів міської інфраструктури. Завдяки різноманітності кольорів та відтінків, можна підібрати плитку, яка ідеально поєднуватиметься з навколишнім середовищем та створювати гармонійний образ.

Ще однією перевагою тротуарної плитки є її доступність. Тротуарна плитка Золотий Мандарин пропонує свою продукцію за привабливою ціною, що робить її доступною для широкого кола споживачів. Купити тротуарну плитку Плац можна у компанії Живите Красиво, яка є офіційним дилером компанії Золотий Мандарин у Києві та Київській області. У компанії «Живіть Красиво» можна купити тротуарну плитку за вигідною ціною, а також отримати консультацію фахівців з питань вибору та укладання плитки.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель