Тротуарна плитка ПЛИТА 300х300

Плита 300х300 від виробника Злотий Мандарин - це надійне та якісне рішення для тротуарів та доріжок. Її розміри ідеально підходять для створення рівної та міцної поверхні. Виконана з високоякісного матеріалу, плита стійка до впливу зовнішніх факторів, таких як сонце, дощ та механічні пошкодження. Завдяки своїй міцності та довговічності, плита 300х300 є відмінним вибором для створення гарних та безпечних пішохідних зон.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 300х300
висота:
50мм-пішохідна зона
вага/кв.м:
плитка висотою 50мм – 118кг
кількість шт/кв.м – 11

Клас бетону
плитка висотою 50 мм -В30

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

Кольорова гама

сірий

чорний (графіт)

коричневий

червоний

персиковий

гірчичний

жовтий

білий

грейс

Ціна тротуарної плитки ПЛИТА 300х300

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддоні кв.м. Штук на 1 м.кв.
СІРИЙ КОРИЧНЕВИЙ, ЧОРНИЙ, ГІРЧИЧНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ПЕРСИКОВИЙ ЖОВТИЙ, БІЛИЙ ГРЕЙС
5 см (118 кг/м.кв.) ПЛИТА 300х300 430 480 535 640 12,96 11

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Тротуарна плитка Плита 300х300, що виробляється на заводі Золотий Мандарин, є однією з найпопулярніших видів тротуарної плитки завдяки своїм компактним розмірам та простоті монтажу.

Дана тротуарна плитка має високу зносостійкість та міцність, що забезпечує довговічність експлуатації. Вона також має відмінні декоративні властивості і може використовуватися для створення різноманітних композицій та візерунків.

Тротуарну плитку ПЛИТА 300х300 можна купити в компанії ТОВ Живіть Красиво за адресою Київ, вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6. Ціна тротуарної плитки та її розміри можуть змінюватись в залежності від обраного варіанту та кількості продукції, що замовляється.

Професійне укладання тротуарної плитки ПЛИТА 300х300 також є важливим етапом у її установці. Вона повинна бути проведена відповідно до технологічних вимог, щоб забезпечити довговічність та надійність конструкції.

Компанія ТОВ Живіть Красиво може надати послуги з укладання тротуарної плитки професійними майстрами, що гарантує якість та надійність встановлення.
Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель