Тротуарна плитка ПЛИТА 600х600

Тротуарна плитка "Плита 600х600" від виробника "Злотий Мандарин" - це якісний і міцний матеріал, що ідеально підходить для облицювання тротуарів, майданчиків та інших елементів благоустрою. Розмір плитки 600х600 мм забезпечує простоту монтажу та зручність в експлуатації. Завдяки своїй текстурі та кольоровій гамі, плитка створює естетичний та стильний образ, надаючи простору індивідуальності та унікальності.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 600х600
висота:
100мм – рух вантажного транспорту
вага/кв.м:
плитка заввишки 100 мм – 235кг
кількість шт/кв.м – 3

Клас бетону
плитка висотою 100 мм-В35

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

Кольорова гама

сірий

чорний (графіт)

коричневий

червоний

персиковий

білий

жовтий

Ціна тротуарної плитки ПЛИТА 600Х600

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддоні кв.м. Штук на 1 м.кв.
СІРИЙ КОРИЧНЕВИЙ, ЧОРНИЙ, ГІРЧИЧНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ПЕРСИКОВИЙ ЖОВТИЙ, БІЛИЙ ТАНЖЕРИН, КОРАЛ, ОРАНЖ, БІСЕР, СІЛЬВЕР, ЖЕМЧУГ
10 см (235 кг/м.кв.) ПЛИТА 600х600 785 860 990 970 - 1,8

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото тротуарної плитки
ПЛИТА 600х600

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Одним із найпопулярніших видів тротуарної плитки є плита розміром 600х600 мм з висотою 100 мм, що виробляється на заводі ТМ Золотий Мандарин. Ця плитка відрізняється підвищеною міцністю та здатна витримувати великі навантаження, у тому числі навантаження вантажних автомобілів.

Плита 600х600 h=100 мм є ідеальним вибором для облаштування паркувань, проїздів та інших ділянок з інтенсивним рухом транспорту. Вона здатна витримувати високі навантаження та зберігати свою міцність та зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Купити плиту тротуарну Плита 600х600 h=100 мм можна в компанії ТОВ Живіть Красиво, яка знаходиться за адресою Київ, вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6. Компанія пропонує широкий вибір кольорів та текстур плитки, а також гарантує якість продукції та швидку доставку замовлень у будь-який регіон України.

Якщо вам потрібна міцна тротуарна плитка для облаштування ділянок з високою інтенсивністю транспортного руху, плита 600х600 h=100 мм від ТМ Золотий Мандарин стане відмінним вибором. Зверніться до компанії ТОВ Живіть Красиво, щоб купити тротуарну плитку Київ високої якості та забезпечити безпеку та комфорт для користувачів вашого об’єкту.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель

Ви можете замовити укладання плитки, заповнивши форму Або за телефном: +38 (067) 519 54 04