Тротуарна плитка РОМБ

Геометрія не проста наука, зовсім не проста. Але скільки комбінацій можна зробити, використовуючи шкільні знання в житті і створюючи щось нове, привабливе та ексклюзивне. Тротуарна плитка Ромб дає змогу виконати укладання плитки з 3-Д ефектом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 150х150 (збоку)
висота:
60мм – періодичний заїзд легкового транспорту
вага/кв.м:
плитка заввишки 60 мм – 141кг
стирання, г/см кв. (не більше) – 0,7
кількість шт/кв.м – 52

Клас бетону
плитка висотою 60 мм -В30

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

КОЛЬОРОВА ГАМА

сірий

чорний (графіт)

коричневий

персиковий

жовтий

білий

Ціна тротуарної плитки РОМБ

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддонікв.м. Штук на 1 м.кв.
СІРИЙ КОРИЧНЕВИЙ, ЧОРНИЙ, ГІРЧИЧНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ПЕРСИКОВИЙ ЖОВТИЙ, БІЛИЙ
6 см (141 кг/м.кв.) РОМБ 150х150 455 485 570 10,8 44

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото тротуарна плитка
Ромб

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Плитка тротуарна є важливою складовою ландшафтного дизайну та облаштування території. Вона не тільки надає естетичного вигляду, але й забезпечує безпеку та зручність при русі пішоходів та транспорту. Виробник Золотий Мандарин пропонує свою продукцію для створення красивих та функціональних просторів, у тому числі тротуарну плитку РОМБ.

Плитка тротуарна РОМБ – це оригінальне рішення для дизайну тротуарів, майданчиків та алей. Її форма нагадує ромб, що створює незвичайний геометричний візерунок і дуже стильно і сучасно. Розміри плитки РОМБ складають 150х150мм (на стороні), що зручно для укладання в різних комбінаціях.

Плитка Ромб доступна в різних кольорах, які дозволяють підібрати оптимальне рішення для будь-якого дизайну. Вона виготовляється з високоякісного бетону з додаванням пігментів та міцних армуючих волокон, що забезпечує їй високу міцність та довговічність.

Компанія Живіть Красиво пропонує купити тротуарну плитку РОМБ за вигідною ціною в Києві та Київській області. Ви можете замовити її на сайті компанії або завітати до виставкового залу за адресою місто Київ вул. Ялтинська, 7 чи пров. Ізяславський, 6. Також у компанії передбачена послуга укладання тротуарної плитки в сучасному стилі, яка допоможе втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.

Отже, тротуарна плитка РОМБ від виробника Золотий Мандарин – це стильне і практичне рішення для облаштування території, яке забезпечує безпеку і комфорт. Вибираючи цю плитку, ви отримуєте не тільки високу якість та надійність, але й унікальний дизайн, який приверне увагу та створить яскраві враження.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель