Тротуарна плитка РОТЕРДАМ АНТИК

Тротуарна плитка виробника компанії Золотий Мандарин чудово підходить для мощення тротуарів, майданчиків у місті, велосипедних доріжок і приватних ділянок. Тротуарна плитка Роттердам Антик витримує навантаження від легкового автотранспорту і має класичну форму цегли. Вона виконана зі стійкого до стирання і морозостійкого матеріалу з низькими показниками водопоглинання. Завдяки структурі антик, тротуарна плитка проста в монтажі та доступна в коричневих і сірих тонах.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 250х120
висота:
65мм – періодичний заїзд легкового транспорту
вага/кв.м:
плитка заввишки 65 мм – 153кг
кількість шт/кв.м – 34

Клас бетону
плитка висотою 65 мм -В30

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

КОЛЬОРОВА ГАМА

сірий

персиковий

чорний (графіт)

коричневий

гірчичний

бордовий

латина

болонья

Ціна тротуарної плитки РОТТРДАМ АНТИК

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддоні кв.м. Штук на 1 м.кв.
СІРИЙ КОРИЧНЕВИЙ, ЧОРНИЙ, ГІРЧИЧНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ПЕРСИКОВИЙ ЛАТИНА, БОЛОНЬЯ
6,5 см (153 кг/м.кв.) КИРПИЧ РОТЕРДАМ АНТИК 250х120 (повний прокрас) 565 725 755* 11,64 34
* Ціна вказана за неповне фарбування

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото тротуарна плитка
РОТЕРДАМ АНТИК

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Тротуарна плитка – один із найпопулярніших матеріалів для благоустрою прибудинкової території, встановлення тротуарів, паркувальних зон, площ та доріжок у парках, скверах та інших громадських місцях. Виробник тротуарної плитки Золотий Мандарин пропонує широкий вибір різних типів та дизайнів тротуарної плитки, у тому числі і популярний вид – Роттердам Антик.

Тротуарна плитка Роттердам Антик має неповторний дизайн, що нагадує старовинну гранітну плитку. Це дозволяє їй легко вписуватися в будь-який архітектурний стиль та створювати відчуття старовини та затишку. Вона має рельєфну поверхню, яка запобігає ковзанню, що робить її безпечною для пішоходів та автомобілістів.

Тротуарна плитка Роттердам Антик виготовляється з високоякісного бетону із застосуванням спеціальної технології обробки поверхні. Це дозволяє їй зберігати свої експлуатаційні характеристики протягом багатьох років та протистояти несприятливим погодним умовам та впливу агресивних середовищ.

Тротуарну плитку можна використовувати для укладання тротуарів, площ, автостоянок, а також для оформлення клумб і газонів. Її розміри становлять 250 x 120 x 65 мм, що дозволяє укладати її як у прямих, так і в криволінійних лініях.
Купити тротуарну плитку Роттердам Антик виробника Золотий Мандарин можна у компанії “Живіть Красиво”.

Компанія надає широкий вибір тротуарної плитки різних типів та дизайнів, а також надає послуги з проектування та монтажу тротуарів та інших елементів благоустрою прибудинкової території. Ціна тротуарної плитки Роттердам Антик залежить від обсягу замовлення, але завжди залишається доступною та конкурентною на ринку.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель