Фасадна плитка Сланець

Оздоблення фасаду це невід'ємний етап у будівництві. Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів та високоміцний кольоровий бетон зробить ваш фасад гарним не на один рік. На сьогоднішній день сланець є одним із найпопулярніших варіантів серед приватних забудовників, архітекторів та дизайнерів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 390х195, 195х195, 195х95
вага упаковки, кг – 33
клас бетону – В25
морозостійкість, цикл – F100
водопоглинання, % – не більше – 7
площа в упаковці, м. кв. – 1
міцність – 32,5 МПа
товщина, мм – 20
кутовий елемент – з кутовим елементом

Кольорова гама

ВАНІЛЬ

МОРІОН

ГРАНЖ

ГРАФІТ

НУАРО

АГОРА

Ціна фасадної плитки
Сланець

Назва, розмір, мм фото колір ціна кількість в упаковці вага упаковки кількість на піддоні вага піддона площа стіни (з урахуванням шва 10 мм)
СЛАНЕЦЬ 390х195х20 195х195х20 195х95х20 Агора, Гранж, Ваніль 594 грн/м² 1 м² 33 кг 27 уп 900 кг 1.1 м²
Марион, Нуаро, Графіт 798 грн/м²
Кутовий елемент 390х95х195х20 Вся палітра кольорів 72 грн/шт 6 шт 20 кг 40 уп 820 кг 1.23 м.п.

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото фасадної плитки Сланець

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРОШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Фасадна плитка є одним із найбільш затребуваних матеріалів для облицювання фасадів будівель. Вона має ряд переваг, таких як довговічність, стійкість до атмосферних впливів та простота у догляді. Крім того, вона дозволяє створити унікальний дизайн фасаду, зокрема з імітацією натурального каменю.

Одним з виробників фасадної плитки з імітацією натурального каменю є ТМ Золотий Мандарин. У їх асортименті представлені різні колекції, в тому числі плитки з імітацією фактури натурального каменю плитки СЛАНЕЦЬ у кольорах агора, ваніль, маріон, гранж.

СЛАНЕЦЬ– це камінь, який давно використовується в будівництві завдяки своїй стійкості до впливу навколишнього середовища та привабливої текстури.

Колекція фасадної плитки СЛАНЕЦЬ від ТМ Золотий Мандарин представлена в декількох кольорах, включаючи агору, ваніль, маріон і гранж. Всі ці відтінки є популярними у сучасному дизайні фасадів будівель. Агора – це світлий відтінок, який підходить для створення легкого та повітряного образу будівлі. Ваніль – це теплий відтінок, який надає фасаду затишку та комфорту. Маріон – це коричневий відтінок, який підходить для створення сучасного та елегантного дизайну фасаду. Гранж – це сірий відтінок, який надає фасаду індустріального та стильного вигляду.

Фасадна плитка СЛАНЕЦЬ від ТМ Золотий Мандарин має високу стійкість до механічних пошкоджень та атмосферних впливів. Вона також легко монтується і не потребує спеціального догляду. Все це робить її чудовим вибором для облицювання фасадів будівель.

Облицювальний камінь фасадну плитку з імітацією натурального каменю можна придбати в компанії ТОВ Живіть красиво в нашому шоу-румі за адресою Київ вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6

Кошик

Вы можете заказать укладку плитки,
заполнив форму или по телефону: