Тактильна плитка

Використовується для попередження про перешкоду або небезпечну зону для людей з вадами зору, привернення уваги та організації руху

Шаблон уваги h = 60 мм

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
застосування: використовується для попередження про перешкоду або небезпечну зону для людей з вадами зору, привернення уваги та організації руху
розміри, мм – 300х300
висота:
60мм – періодичний заїзд легкового транспорту
вага, кг/шт:
плитка заввишки 60 мм – 12,7 кг

Клас бетону
плитка висотою 60 мм -В30

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

Кольорова гама

жовтий

білий

Фото шаблон уваги h = 60 мм

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Шаблон руху h = 60 мм

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
застосування – використовується для попередження про перешкоду та для організації руху людей з вадами зору, привернення уваги та організації руху
розміри, мм – 300х300
висота – 60 мм
вага, кг/шт – 13

Клас бетону
плитка висотою 60 мм -В30

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

Кольорова гама

жовтий

білий

Фото шаблон руху h = 60 мм

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Тактильна плитка – це елементи, які використовуються для безпеки на вулицях і тротуарах для людей з обмеженими можливостями. Ці плитки мають різні шаблони та текстури, щоб люди могли відчувати їх під ногами та визначати своє розташування на дорозі.

Одним із виробників тротуарної плитки є Золотий Мандарин, який виготовляє кілька видів тактильних плиток.

Однією з найпопулярніших плиток є тактильна плитка шаблон уваги розміром 300х300х60 мм. Ця плитка має шаблон, який привертає увагу та попереджає людей про небезпеку на дорозі. Вона може використовуватися на перехрестях, горизонтальних та вертикальних поворотах, а також на небезпечних ділянках дороги.

Іншим видом тактильної плитки від Золотого Мандарину є тактильна плитка шаблону руху розміром 300х300х60 мм. Ця плитка має шаблон, який допомагає людям рухатися дорогою в потрібному напрямку. Вона може використовуватися на зупинках громадського транспорту, на станціях метро, на переходах та на інших місцях, де люди повинні слідувати за певним маршрутом.

Третім видом тактильної плитки від Золотого Мандарину є тактильна плитка стоппер розміром 200х200х80/100 мм. Ця плитка має шаблон, який вказує людям на зупинку. Вона може використовуватися на перехрестях, на зупинках громадського транспорту, на межах зон безпеки та інших місцях, де необхідно зупинитися.

Тактильні плитки Золотого Мандарину можна купити в компанії Живіть Красиво за вигідною ціною Київ та Київській області. Ціна на тактильну плитку залежить від розміру, шаблону та текстури плитки. Також можна вибрати з різних розмірів тактильних плиток, щоб вибрати відповідний для конкретного проекту розмір.

Тактильна плитка – це важливий елемент безпеки на вулицях.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель