Фасадна плитка Травертин вузький

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 405х200х11
клас бетону – В25
морозостійкість, цикл – F100
площа в упаковці, м. кв. – 1
кутовий елемент – 405/205х205х11

Кольорова гама

КЛАСИЧНИЙ

АНТІК

Ціна фасадної плитки
ТРАВЕРТИН

Назва, розмір, мм фото колір ціна кількість в упаковці вага упаковки кількість на піддоні вага піддона площа стіни (з урахуванням шва 10 мм)
ТРАВЕРТІН 405х200х11 Класичний 780 грн/м² 1.62 м² 42 кг 27 уп 1 140 кг 1.74 м²
Антік 900 грн/м²
Кутовий елемент 405/205х205х11 Вся палітра кольорів 84 грн/шт 4 шт 13 кг 40 уп 540 кг 0.86 м.п.

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото фасадної плитки Травертин

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРОШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Лицьовий камінь фасадна плитка ТРАВЕРТИН з імітацією натурального каменю – це відмінне рішення для створення унікального дизайну фасаду будинку чи іншої будівлі. Продукція виробництва ТМ Золотий Мандарин доступна у трьох кольорах – класичний, онтаріо, гранж.

Облицювальна плитка ТРАВЕРТИН імітує фактуру натурального каменю, що дозволяє створювати ефектний та неповторний вигляд фасаду. Ця плитка має вузький формат, що дозволяє більш тонко налаштовувати лінії та форми фасаду.

Продукція ТМ Золотий Мандарин відрізняється високою якістю та довговічністю. Крім того, облицювальна плитка виготовлена з матеріалів, які не схильні до корозії і не вигорають на сонці, що робить її ідеальною для використання на фасадах будівель.
Облицювальна плитка ТРАВЕРТИН з імітацією натурального каменю можна придбати в ТОВ “Живіть красиво” в Києві. У шоу-румі компанії ви зможете ознайомитися із зразками продукції та вибрати колір та розмір, що найбільш підходять для вашого фасаду.
У компанії “Живіть красиво” ви також можете придбати інші види облицювальної фасадної плитки, такі як фасадна плитка під камінь, фасадна плитка під цеглу, клінкерна фасадна плитка, облицювальна плитка для фасаду та багато іншого. Вартість продукції залежить від розміру та кольору плитки, і визначається індивідуально у кожному випадку.

Таким чином, якщо ви шукаєте надійне та естетично привабливе рішення для облицювання фасаду вашої будівлі, то облицювальний камінь фасадна плитка ТРАВЕРТИН з імітацією натурального каменю від ТМ Золотий Мандарин – це чудовий вибір.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель