Тротуарна плитка ПЛИТА 900х450

ТМ "Золотий Мандарин" випускає тротуарну плитку Плита розміром 900х450 мм, що відрізняється високою міцністю та довговічністю. Цей матеріал ідеально підходить для створення доріжок та майданчиків на прибудинковій території, а також у громадських місцях. Вибираючи плиту 900х450 від "Золотого Мандарину", ви отримуєте надійний та якісний матеріал для довготривалого використання.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 900х450
висота:
60мм – періодичний заїзд легкового транспорту
вага/кв.м:
плитка заввишки 60 мм – 141кг
кількість, шт/кв.м – 2,5

Клас бетону
плитка висотою 60 мм -В35

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

КОЛЬОРОВА ГАМА

сірий

коричневий

росано

тоскано

грейс

Ціна тротуарної плитки ПЛИТА 900х450

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддоні кв.м. Штук на 1 м.кв.
СІРИЙ КОРИЧНЕВИЙ ГРЕЙС, РОСАНО, ТОСКАНА
6 см (141 кг/м.кв.) ПЛИТА 900х450 505 535 695 4,86 2,5

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото тротуарна плитка
Плита 900х450

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Тротуарна плитка є одним із найпопулярніших матеріалів для облицювання тротуарів та майданчиків. Вона має високу міцність, довговічність і стійкість до несприятливих погодних умов.

Виробник тротуарної плитки Золотий Мандарин пропонує свою продукцію на ринку тротуарної плитки вже багато років, і серед її асортименту можна знайти різні розміри та види плитки. У цій статті ми розглянемо один із найпопулярніших розмірів тротуарної плитки, а саме: Плита 900х450х60 мм.

Плита 900х450х60 мм – це великоформатна тротуарна плитка, яка чудово підходить для облицювання великих площ. Її розміри становлять 90 см завдовжки, 45 см завширшки і 6 см заввишки. Така плитка дозволяє створити рівну та гладку поверхню, яка служитиме довгі роки.

Золотий Мандарин виробляє цей вид тротуарної плитки з високоякісних матеріалів, що відрізняються високою міцністю та зносостійкістю. Завдяки цьому, Плита 900х450х60 мм не боїться впливу води, морозу та сонячних променів. Вона не тріскається і не вигоряє на сонці, що робить її ідеальним матеріалом для створення тротуарів, майданчиків та доріжок.

Купити плиту тротуарну Плита 900х450х60 мм можна в компанії Живите Красиво за вигідною ціною в Києві та Київській області. Наша компанія пропонує високоякісну тротуарну плитку за доступними цінами, вартість тротуарної плитки і ми готові допомогти вам підібрати найбільш підходящий варіант для вашого проекту. Ми пропонуємо не лише продукцію від виробника Золотий Мандарин, але й різноманітні види послуг, пов’язаних із укладанням тротуарної плитки.

Також наша компанія пропонує послугу з доставки плитки Плита 900х450х60 мм до вашого об’єкту.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель