КОМПАНІЯ ЖИВІТЬ КРАСИВО
КОМПАНІЯ ЖИВІТЬ КРАСИВО
Укладання тротуарної плитки
без головного болю
у Києві та області від 150 кв.м.
Для тих, хто цінує результат
Замовте безкоштовний замір!

Введіть свій номер та менеджери зв'яжуться з Вами. Ви отримаєте точний замір для замовлення плитки та схему Ваших доріжок

РЕЗУЛЬТАТ ЯКИЙ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ
за 12 років ми уклали понад 300 000 кв.м.
тротуарної плитки.
Все, що Вам потрібно:
замовити виконання робіт у надійного підрядника
Готові оперативно розпочати роботу
понад 730
задоволених клієнта
4 прораби
кваліфікований інженерний склад
15 бригад
злагоджені та акуратні бригади
Про компанію Живіть красиво

Ми будівельна компанія з ліцензією. Є великими дистриб'юторами ТМ Золотий Мандарин по Києву та області. Основний напрямок нашої діяльності – це благоустрій території. Ми будуємо дороги, асфальтуємо їх і, звичайно ж, укладаємо тротуарну плитку. Укладання тротуарної плитки – це наше улюблене заняття. За час роботи на цьому ринку ми накопичили суттєвий досвід, знання технологій укладання тротуарної плитки, а також найголовніше ми об'єднали навколо себе хороших фахівців. Ми із задоволенням виконаємо благоустрій території будь-якої складності, щоб Ви могли ЖИТИ КРАСИВО.


Заходьте на наш основний сайт з будівельних матеріалів для благоустрою: https://shop.goodlive.com.ua/

Бажаєте отримати
повний каталог та прайс?
Просто введіть свій номер Вайбер або Телеграм
ЧОМУ ВАМ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ
ЯКІСТЬ і ДОВГОВІЧНІСТЬ

Нам не все-одно як. Ми прагнемо бути кращими та знайти розумне рішення виправдане для конкретних цілей наших замовників. Дотримуємося перевірених технологій і не слідуємо за обивательським "так все роблять"

ЧЕСНІСТЬ І КОРИСТЬ
Бути чесними із замовниками, із самим собою та відчувати відповідальність перед майбутнім.
Ми не спрощуємо технологію для скорочення обсягів робіт та доробляємо роботу до кінця.
РЕЗУЛЬТАТ І РЕПУТАЦІЯ
Для нас важливим є якісний результат + задоволений Замовник + добра репутація
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Визначення ОБСЯГІВ та ТЕХНОЛОГІЇ виконання робіт

За відсутності проекту – робимо виїзд на об'єкт, виміри. Результатом є креслення схеми мощення, специфікація за матеріалами та обсягами робіт.

За наявності проекту – детально його вивчаємо, уточнюємо деталі, пропонуємо найкращі технології та передаємо обсяги на розрахунок кошторису.

Формування кошторису (Комерційна пропозиція)

На підставі вимірів або проекту, з урахуванням побажань Замовника та обраної плитки, а також технології укладання плитки – формується детальний кошторис на роботи та матеріали:

- Тротуарна плитка з доставкою

- матеріали необхідні для укладання тротуарної плитки (їх обсяги та вартість)

- всі види робіт з підготовки та укладання тротуарної плитки, а також супутні роботи (наприклад, водовідведення)

Доставка тротуарної плитки
Доставка маніпуляторами на об'єкт
Укладання тротуарної плитки

Виконує всі роботи з підготовки та укладання тротуарної плитки.

- Дотримуємося культури виконання робіт та підтримуємо порядок на об'єкті

- Дотримуємося технології укладання тротуарної плитки

- Контролюємо якість виконання робіт

- Робимо на совістьЗавершення об'єкту
Що важливо знати під час замовлення укладання тротуарної плитки?

Зверніть увагу на ці п'ять складових
та тротуарна плитка прослужить Вам довго.
Якісна тротуарна плитка

Основною складовою довговічності Вашого майбутнього покриття є якісна та перевірена часом тротуарна плитка. Вибираючи ТМ Золотий Мандарин, будьте впевнені в її довговічності.


Перейти в повний каталог з фільтрами за формою та кольором -->>: Каталог тротуарної плитки
Правильно підібраний «дорожній пиріг».

Існує кілька технологій укладання тротуарної плитки. Основні дві: щебенева (дренуюча основа) та бетонна основа. Бетонування - це надійніша технологія, але й дорожча. У будь-якому випадку потрібно правильно підібрати конструкцію "дорожнього одягу" відповідно до експлуатаційних вимог та характеристик Ваших ґрунтів, щоб уникнути просідання плитки.

Правильне вертикальне планування та водовідведення.

Відсутність або неправильне виконання робіт з вертикального планування та водовідведення призводить до передчасного псування покриття, зменшує термін експлуатації, а також створює проблеми при його експлуатації (калюжі, забрудненість покриття тощо).

Якісні матеріали та відсутність «економії» на будівництві.
Зробити якісне мощення використовуючи не якісні матеріали чи «заощаджуючи» на матеріалах – не вийде.
Надійний підрядник.

Витримування технології виконання робіт основа якісної роботи. Для досягнення надійного результату необхідно використання не тільки потрібної техніки, але також необхідно дотримуватися технології виконання робіт (ущільнювати основу, щебінь, робити якісний бетонний замок на поребриках, дотримуватись нормативних ухил тощо) і безумовно роботу повинні виконувати майстри з позитивним досвідом.

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Короткий опис технології укладання

Важливим етапом у будівництві є благоустрій території (упорядкування двору). На сьогоднішній день тротуарна плитка та малі архітектурні форми – досить популярне, практичне, доступне, а найголовніше гарне рішення для мощення пішохідних доріжок, прикраси парків, площ, проектування промислових зон, стоянок автотранспорту та навіть будівництва доріг. Тому особливу увагу необхідно приділяти правильному та якісному укладання тротуарної плитки, що стане запорукою її тривалого терміну експлуатації.Хороша основа під плиткою – це запорука довговічності. Результатом погано виконаної основи, як правило, є просідання плитки, калюжі та зіпсований вигляд вашої ділянки.


Основа може бути виконана з піску та щебеню, що підходить більше для комерційних об'єктів або з використанням бетонування (щебінь + бетон).

Шари основи та їх товщина підбираються залежно від експлуатаційних вимог, навантажень та їх інтенсивності. Відповідно до підібраного так званого "пирога" або "дорожнього одягу", а також виходячи з необхідності відведення води та ухилів виконується розмітка за схемою укладання, виносяться позначки і відповідно виконуються земляні роботи, його ущільнення віброплитами або катком та роботи з влаштування основи. Далі роблять монтаж поребриків (тротуарних бордюрів) в бетонний замок, виконують укладання тротуарної плитки.

Укладання тротуарної плитки проводиться на стяжку. Стяжка виготовляється з готової цементно-піщаної суміші потрібної марки (РЦГ) або з гранотсева. Використання гранотсіву без додавання цементу заборонено при влаштуванні стяжки по бетонній основі. Стяжку ґрунтовно ущільнюють і далі укладають тротуарну плитку згідно з візерунком, схемою мощення або дизайну. Шви засипають річковим піском.Отримайте розрахунок вартості
Укладання тротуарної плитки
у день звернення

Вартість укладання тротуарної плитки залежить від обсягу робіт (потрібно робити основу або вона вже є), від форми плитки (старе місто або плац або креатив зі складним дизайном), від віддаленості об'єкта та ін. факторів.

Залишіть заявку для точного розрахунку вартості.

Отримати розрахунок вартості
Населений пункт
Ваше імя
Ваш телефон
Відправляючи свої дані Ви даєте згоду на їхню обробку відповідно до закону України
Як відбувається замовлення плитки

1. Якщо Ви вже точно знаєте, яку плитку і скільки плитки Ви хочете замовити, Ви просто телефонуйте нам або замовляєте зворотний дзвінок. Ми формуємо рахунок для оплати на фіз. особа чи юридична особа з ПДВ.

2. Ви ще не знаєте, що саме і скільки потрібно замовити. Тоді вибирайте продукцію на сайті, а краще приїжджайте до нас в офіс на Ялтинську 7 або на Б.Кільцеву 110 р-н ТЦ АРАКС. Ми проконсультуємо з усіх питань.

Для майбутнього замовлення необхідно знати:

- форму, колір та кількість тротуарної плитки

- кількість необхідних поребриків та інших дорожніх елементів

- куди робити доставкуКиїв, вул. Ялтинська 7 - Введіть у навігаторі ГУГЛ: Живіть красиво Ялтинська або перейдіть за цим посиланням 


Київ, вул. Велика окружна 110 (р-н ТЦ АРАКС) - або Живіть красиво Аракс або перейдіть за цим посиланням менеджера вихідний :)

Як замовити укладання плитки
Ми займаємося укладанням тротуарної плитки на об'єктах загальною площею мощення від 150 кв. Замовити обмір, кошторис та укладання тротуарної плитки можна за телефоном +38-067-463-30-03 або замовивши
зворотний дзвінок.

Важливим етапом у будівництві є благоустрій території (упорядкування двору). На сьогоднішній день тротуарна плитка та малі архітектурні форми – досить популярне, практичне, доступне, а найголовніше гарне рішення для мощення пішохідних доріжок, прикраси парків, площ, проектування промислових зон, стоянок автотранспорту та навіть будівництва доріг. Тому особливу увагу необхідно приділяти правильному та якісному укладання тротуарної плитки, що стане запорукою її тривалого терміну експлуатації.


Хороша основа під плиткою – це запорука довговічності. Результатом погано виконаної основи, як правило, є просідання плитки, калюжі та зіпсований вигляд вашої ділянки.


Основа може бути виконана з піску та щебеню, що підходить більше для комерційних об'єктів або з використанням бетонування (щебінь + бетон). Шари основи та їх товщина підбираються залежно від експлуатаційних вимог, навантажень та їх інтенсивності. Відповідно до підібраного так званого "пирога" або "дорожнього одягу", а також виходячи з необхідності відведення води та ухилів виконується розмітка за схемою укладання, виносяться позначки і відповідно виконуються земляні роботи, його ущільнення віброплитами або катком та роботи з влаштування основи. Далі роблять монтаж поребриків (тротуарних бордюрів) в бетонний замок і виконують укладання тротуарної плитки.Як відбувається доставка тротуарної плитки та іншої продукції на об'єкт?

Доставку тротуарної плитки, блоків та іншої продукції зазвичай ми організовуємо спеціалізованим транспортом - з краном маніпулятором. Вага вібропресованих виробів достатньо велика і тому навіть при малому замовленні необхідно використовувати кран маніпулятор. Залежно від загальної ваги ми використовуємо маніпулятори загальною вантажністю 5т, 10-12т, 18т і 20т. При доставці довгомірами необхідно заздалегідь попереджати від можливості проїзду такого транспорту до Вас на ділянку (наявність крутих поворотів, глухих кутів, вузьких вуличок тощо), а також при розвантаженні потрібно враховувати наявність ліній електропередач.


При вивантаженні продукції обов'язково присутність Замовника або довіреної особи, а також стропальника (необхідно при розвантаженні завести стропи під потім і потім зняти їх - такий собі фітнес :)).

Доставку можна здійснювати транспортом Замовника. У цьому випадку важливо знати, що завантаження транспорту має бути бічною, потрібно враховувати вантажопідйомність транспортного засобу, а також дотримуватися правил черговості та завантаження безпосередньо на заводі. Всі ці питання необхідно обговорювати з нашими менеджерами до замовлення доставки.

Які існують способи оплати

Для юридичних осіб платників ПДВ:

- Оплата за безготівковим розрахунком на підставі виставленого рахунку з ПДВ на ТОВ "Живіть красиво"

- Оплата за договором з ПДВ

Для фізичних осіб та ФОПів:

- Оплата готівкою в касу в офісі на Ялтинській 7 або Б. Окружна 110 р-н ТЦ АРАКС

- Оплата за рахунком у будь-якому відділенні банку на ФОП

- Оплата по рахунку онлайн з Вашої програми ПРИВАТ24 на ФОП

- Оплата на картку ПРИВАТБАНКУ на ФОП на підставі погодженої Комерційної пропозиції або рахунку

Натисніть, щоб швидко ОТРИМАТИ РАХУНОК

Де я можу подивитись плитку

Київ, вул. Ялтинська 7 - Введіть у навігаторі ГУГЛ: Живіть красиво Ялтинська або перейдіть за цим посиланням

Графік роботи ПН-ПТ з 9-00 до 18-00, СБ з 10-00 до 17-00, НД - вихіднийКиїв, вул. Велика окружна 110 (р-н ТЦ АРАКС) - або Живіть красиво Аракс або перейдіть за цим посиланням

Графік роботи ПН-ПТ з 9-30 до 17-30, СБ з 10-00 до 17-00, НД - виставка відкрита (але у менеджера вихідний:)


Ми вас чекаємо :)

Чому тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин дорожча за плитку дрібних виробників?

ТМ Золотий Мандарин є лідером виробництва тротуарної плитки в Україні як за кількістю виробленої продукції, так і за якістю. Ми ретельно стежимо за якістю продукції, і це слово для нас не порожній звук. На відміну від дрібних виробників, у нас не стоїть завдання виходу на ринок за рахунок дешевих рішень та економії на споживачі. Вже давно попит на нашу продукцію вищий, за той обсяг продукції, які ми виробляємо. Саме тому ми розширилися та запустили чотири лінії виробництва (одна у Вишневому та три в Обухові). Для нас Важливим є РЕПУТАЦІЯ надійного виробника. Купуючи продукцію ТМ Золотий Мандарин, будьте впевнені - вона прослужить довгі роки.

Чим якість тротуарної плитки та блоків ТМ Золотий Мандарин перевершує конкурентів

Вся продукція Заводу не лише сертифікована, а й проходить перевірку у сертифікованій лабораторії на постійній основі. Ми заявляємо високі показники міцності, морозостійкості, водопоглинання та стирання продукції, і вони відповідають дійсності. Водночас багато виробників навіть не декларують таких показників.

Укладання ДОГОВОРУ на роботи ГАРАНТУЄ, що всі роботи будуть виконані ЯКІСНО та Вчасно, отже тротуарна плитка ПОСЛУЖИТЬ ВАМ МАКСИМАЛЬНО ДОВГО
КОНТАКТИ

© All Right Reserved. ЖИВІТЬ КРАСИВО.