КОМПАНІЯ ЖИВІТЬ КРАСИВО
КОМПАНІЯ ЖИВІТЬ КРАСИВО
Укладання тротуарної плитки
без головного болю
у Києві та області
Для тих, хто цінує результат
АКЦІЯ
Фіксуй знижку 15%
- тротуарна - фасадна плитка - блоки - сходи

- фіксуйте ціну 2022 року до подорожчання
- отримайте безкоштовний замір та консультацію
- отримайте креслення та специфікацію


* всі умови Акції Вам розкаже наш менеджер
Замовте безкоштовний замір!

Введіть свій номер та менеджери зв'яжуться з Вами. Ви отримаєте точний замір для замовлення плитки та схему Ваших доріжок

РЕЗУЛЬТАТ ЯКИЙ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ
за 12 років ми уклали понад 300 000 кв.м.
тротуарної плитки.
Все, що Вам потрібно:
замовити виконання робіт у надійного підрядника
Готові оперативно розпочати роботу
понад 730
задоволених клієнта
4 прораби
кваліфікований інженерний склад
15 бригад
злагоджені та акуратні бригади
Про компанію Живіть красиво

Ми будівельна компанія з ліцензією. Є великими дистриб'юторами ТМ Золотий Мандарин по Києву та області. Основний напрямок нашої діяльності – це благоустрій території. Ми будуємо дороги, асфальтуємо їх і, звичайно ж, укладаємо тротуарну плитку. Укладання тротуарної плитки – це наше улюблене заняття. За час роботи на цьому ринку ми накопичили суттєвий досвід, знання технологій укладання тротуарної плитки, а також найголовніше ми об'єднали навколо себе хороших фахівців. Ми із задоволенням виконаємо благоустрій території будь-якої складності, щоб Ви могли ЖИТИ КРАСИВО.


Заходьте на наш основний сайт з будівельних матеріалів для благоустрою: https://shop.goodlive.com.ua/

Бажаєте отримати
повний каталог та прайс?
Просто введіть свій номер Вайбер або Телеграм
ЧОМУ ВАМ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ
 • ЯКІСТЬ і ДОВГОВІЧНІСТЬ

  Нам не все-одно як. Ми прагнемо бути кращими та знайти розумне рішення виправдане для конкретних цілей наших замовників. Дотримуємося перевірених технологій і не слідуємо за обивательським "так все роблять"

 • ЧЕСНІСТЬ І КОРИСТЬ
  Бути чесними із замовниками, із самим собою та відчувати відповідальність перед майбутнім.
  Ми не спрощуємо технологію для скорочення обсягів робіт та доробляємо роботу до кінця.
 • РЕЗУЛЬТАТ І РЕПУТАЦІЯ
  Для нас важливим є якісний результат + задоволений Замовник + добра репутація
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Визначення ОБСЯГІВ та ТЕХНОЛОГІЇ виконання робіт

За відсутності проекту – робимо виїзд на об'єкт, виміри. Результатом є креслення схеми мощення, специфікація за матеріалами та обсягами робіт.

За наявності проекту – детально його вивчаємо, уточнюємо деталі, пропонуємо найкращі технології та передаємо обсяги на розрахунок кошторису.

Формування кошторису (Комерційна пропозиція)

На підставі вимірів або проекту, з урахуванням побажань Замовника та обраної плитки, а також технології укладання плитки – формується детальний кошторис на роботи та матеріали:

- Тротуарна плитка з доставкою

- матеріали необхідні для укладання тротуарної плитки (їх обсяги та вартість)

- всі види робіт з підготовки та укладання тротуарної плитки, а також супутні роботи (наприклад, водовідведення)

Доставка тротуарної плитки
Доставка маніпуляторами на об'єкт
Укладання тротуарної плитки

Виконує всі роботи з підготовки та укладання тротуарної плитки.

- Дотримуємося культури виконання робіт та підтримуємо порядок на об'єкті

- Дотримуємося технології укладання тротуарної плитки

- Контролюємо якість виконання робіт

- Робимо на совістьЗавершення об'єкту
Що важливо знати під час замовлення укладання тротуарної плитки?

Зверніть увагу на ці п'ять складових
та тротуарна плитка прослужить Вам довго.
Якісна тротуарна плитка

Основною складовою довговічності Вашого майбутнього покриття є якісна та перевірена часом тротуарна плитка. Вибираючи ТМ Золотий Мандарин, будьте впевнені в її довговічності.


Перейти в повний каталог з фільтрами за формою та кольором -->>: Каталог тротуарної плитки
Правильно підібраний «дорожній пиріг».

Існує кілька технологій укладання тротуарної плитки. Основні дві: щебенева (дренуюча основа) та бетонна основа. Бетонування - це надійніша технологія, але й дорожча. У будь-якому випадку потрібно правильно підібрати конструкцію "дорожнього одягу" відповідно до експлуатаційних вимог та характеристик Ваших ґрунтів, щоб уникнути просідання плитки.

Правильне вертикальне планування та водовідведення.

Відсутність або неправильне виконання робіт з вертикального планування та водовідведення призводить до передчасного псування покриття, зменшує термін експлуатації, а також створює проблеми при його експлуатації (калюжі, забрудненість покриття тощо).

Якісні матеріали та відсутність «економії» на будівництві.
Зробити якісне мощення використовуючи не якісні матеріали чи «заощаджуючи» на матеріалах – не вийде.
Надійний підрядник.

Витримування технології виконання робіт основа якісної роботи. Для досягнення надійного результату необхідно використання не тільки потрібної техніки, але також необхідно дотримуватися технології виконання робіт (ущільнювати основу, щебінь, робити якісний бетонний замок на поребриках, дотримуватись нормативних ухил тощо) і безумовно роботу повинні виконувати майстри з позитивним досвідом.

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Важливим етапом у будівництві є благоустрій території (упорядкування двору). На сьогоднішній день тротуарна плитка та малі архітектурні форми – досить популярне, практичне, доступне, а найголовніше гарне рішення для мощення пішохідних доріжок, прикраси парків, площ, проектування промислових зон, стоянок автотранспорту та навіть будівництва доріг. Тому особливу увагу необхідно приділяти правильному та якісному укладання тротуарної плитки, що стане запорукою її тривалого терміну експлуатації.Хороша основа під плиткою – це запорука довговічності. Результатом погано виконаної основи, як правило, є просідання плитки, калюжі та зіпсований вигляд вашої ділянки.


Основа може бути виконана з піску та щебеню, що підходить більше для комерційних об'єктів або з використанням бетонування (щебінь + бетон).

Шари основи та їх товщина підбираються залежно від експлуатаційних вимог, навантажень та їх інтенсивності. Відповідно до підібраного так званого "пирога" або "дорожнього одягу", а також виходячи з необхідності відведення води та ухилів виконується розмітка за схемою укладання, виносяться позначки і відповідно виконуються земляні роботи, його ущільнення віброплитами або катком та роботи з влаштування основи. Далі роблять монтаж поребриків (тротуарних бордюрів) в бетонний замок, виконують укладання тротуарної плитки.

Укладання тротуарної плитки проводиться на стяжку. Стяжка виготовляється з готової цементно-піщаної суміші потрібної марки (РЦГ) або з гранотсева. Використання гранотсіву без додавання цементу заборонено при влаштуванні стяжки по бетонній основі. Стяжку ґрунтовно ущільнюють і далі укладають тротуарну плитку згідно з візерунком, схемою мощення або дизайну. Шви засипають річковим піском.Отримайте розрахунок вартості
Укладання тротуарної плитки
у день звернення

Вартість укладання тротуарної плитки залежить від обсягу робіт (потрібно робити основу або вона вже є), від форми плитки (старе місто або плац або креатив зі складним дизайном), від віддаленості об'єкта та ін. факторів.

Залишіть заявку для точного розрахунку вартості.

Отримати розрахунок вартості
Населений пункт
Ваше імя
Ваш телефон
Відправляючи свої дані Ви даєте згоду на їхню обробку відповідно до закону України
Укладання ДОГОВОРУ на роботи ГАРАНТУЄ, що всі роботи будуть виконані ЯКІСНО та Вчасно, отже тротуарна плитка ПОСЛУЖИТЬ ВАМ МАКСИМАЛЬНО ДОВГО
КОНТАКТИ

© All Right Reserved. ЖИВІТЬ КРАСИВО.