Фасадна плитка Плато

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 240х100х20, 215х100х20
граничні відхилення розмірів, ± мм – 3
вага упаковки, кг – 30
клас бетону – В25
морозостійкість, цикл – F100
кутовий елемент – 240х215х100х20

Кольорова гама

ТАБАКО

РОТАН

ГРАНЖ

ВАНІЛЬ

ОНТАРІО

ХАЛЛЕ

Ціна фасадної плитки
ПЛАТО

Назва, розмір, мм фото колір ціна кількість в упаковці вага упаковки кількість на піддоні вага піддона площа стіни (з урахуванням шва 10 мм)
ПЛАТО 215х100х20 240х100х20 Гранж, Ваніль 672 грн/м² 0.5 м² 14 кг 75 уп 1 050 кг 0.55 м²
Онтаріо, Халле, Тобакко, Ротан 864 грн/м²
Кутовий елемент 240/215х100х20 Вся палітра кольорів 84 грн/шт 12 шт 16 кг 40 уп 660 кг 1.32 м.п.

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРОШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Фасадна плитка з імітацією фактури натурального каменю стає все більш популярною в сучасному будівництві. Вона дозволяє створювати вражаючі фасади будівель з натуральним виглядом, але має ряд переваг перед натуральним каменем.

Одним з виробників такої плитки є ТМ Золотий Мандарин, що представляє свою облицювальну кам’яну плитку Плато. Ця плитка має імітацію фактури натурального каменю і доступна в трьох кольорах: онтаріо, нуаро і гранж. Вона може використовуватися для облицювання фасадів будівель, а також для облицювання внутрішніх стін.

Однією з переваг|фасадної плитки Плато є її доступність у порівнянні з натуральним каменем. Крім того, вона легша в установці та вимагає менше часу на монтаж. Також вона стійкіша до впливу погодних умов і не втрачає свого зовнішнього вигляду з часом.

Компанія ТОВ Живіть красиво пропонує купити фасадну плитку Плато у своєму шоу-румі за адресою Київ вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6. Крім того, вони надають широкий вибір інших видів фасадної плитки, облицювальної плитки для фасаду та клінкерної плитки фасадної.

Таким чином,  фасадна плитка Плато від ТМ Золотий Мандарин є відмінним вибором для тих, хто хоче створити вражаючий фасад будівлі з використанням натурального вигляду каменю, але при цьому заощадити час та кошти на встановленні та обслуговуванні.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель

Ви можете замовити укладання плитки, заповнивши форму Або за телефном: +38 (067) 519 54 04