Фасадна плитка Шале

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
клас бетону – В25
морозостійкість, цикл – F100
площа в упаковці, м. кв. – 0,5
товщина, мм – 30
кутовий елемент – з кутовим елементом

Кольорова гама

ЛІМБО

АГОРА ДАРК

ГРАНЖ

МОРІОН

САНГРІЯ

АГОРА

НУАРО

МІЛАНО

МОККО

ДАКОТА

Ціна фасадної плитки
ШАЛЕ

Назва, розмір, мм фото колір ціна кількість в упаковці вага упаковки кількість на піддоні вага піддона площа стіни (з урахуванням шва 10 мм)
ШАЛЕ 500х200х30 500х100х30 200х100х30 100х100х30 Агора, Гранж, Мокко, Агора Дарк 750 грн/м² 0.5 м² 23 кг 40 уп 920 кг  
Дакота, Моріон, Нуаро, Лімбо, Мілано, Снгрія 936 грн/м²
Кутовий елемент 300/200х200х30 Вся палітра кольорів 84 грн/шт 4 шт 13 кг 27 уп 380 кг  

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото фасадної плитки Шале

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРОШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Фасадна плитка з імітацією натурального каменю стає все більш популярною серед дизайнерів та власників будинків. Вона дозволяє створити ефектний та вишуканий зовнішній вигляд будівлі, не вимагаючи великих витрат на монтаж та догляд. Одним із найбільш затребуваних видів фасадної плитки з імітацією каменю є плитка ШАЛЕ, яку виробляє ТМ Золотий Мандарин.

Плитка ШАЛЕ має текстуру, яка точно повторює фактуру натурального каменю, що створює враження природності та неповторності. Кожен камінь ШАЛЕ має свою унікальну структуру та кольорову гаму, що дозволяє створювати найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Фасадна плитка ШАЛЕ представлена в кількох колірних варіантах, серед яких можна виділити мокко, агора, дакота, нуаро та гранж. Колірні відтінки вибираються таким чином, щоб вони поєднувалися з будь-яким стилем будівлі, будь то класичний чи сучасний. Мокко  – це насичений темно-коричневий відтінок, який дозволяє створювати елегантні та вишукані фасади.
Агора – це світло-сірий колір, який додає легкості і легкості фасаду будівлі. Дакота – це теплий відтінок піску, який створює атмосферу тепла та затишку. Нуаро – це чорний колір, який дозволяє створювати суворі та лаконічні композиції. Гранж – це комбінація сірого кольорів, яка створює незвичайний і оригінальний ефект.

Крім естетичних якостей, фасадна плитка ШАЛЕ має високі технічні характеристики, такі як морозостійкість, стійкість до впливу ультрафіолету, механічного навантаження і впливу води. Вона не вимагає особливого догляду, легко миється та не вигоряє на сонці.

Купити фасадну плитку з імітацією фактури натурального каменю плитки Шале можна купити та дізнатися вартість в компанії ТОВ Живіть красиво в нашому шоу-румі за адресою Київ вул. Ялтинська, 7 та пров. Ізяславський, 6.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель