Тротуарна плитка КИРПИЧ АНТИК 240х160

Спостерігаючи красу тротуарної плитки серії Антик мимоволі можна замислитися. Є міцний зв'язок між часом та епохами. Перебуваючи в сьогоденні, подумки повертаємося до минулого - до витоків, старовинних образів і форм. Згадуємо забуте, намагаємося побачити приховане, ставимо запитання і шукаємо відповіді.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри та вага
розміри, мм – 240х160
висота:
90мм – рух вантажного транспорту вагою до 7 т
вага/кв.м:
плитка заввишки 90 мм – 202кг

Клас бетону
плитка висотою 90 мм-В35

Показники довговічності
Морозостійкість – F200
Водопоглинання – не більше 6%
Стирання – 0,7 г/кв.см

КОЛЬОРОВА ГАМА

сірий

чорний (графіт)

коричневий

персиковий

гірчичний

бордовий

Ціна тротуарної плитки
КИРПИЧ АНТИК 240х160

Товщина ВИД ПРОДУКЦІЇ ЦІНА за м.кв. (з ПДВ) в ГРН. На піддонікв.м. Штук на 1 м.кв.
СІРИЙ КОРИЧНЕВИЙ, ЧОРНИЙ, ГІРЧИЧНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ПЕРСИКОВИЙ
9 см (202 кг/м.кв.) КИРПИЧ 240х160 АНТИК 760 880 7,36 26

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Фото тротуарна плитка
КИРПИЧ АНТИК 240х160

ПЕРЕВІРКА ПЛИТКИ НА МІЦНІСТЬ

ЧОМУ КРИШИТЬСЯ ДЕШЕВА ПЛИТКА?

У цьому відео показаний процес перевірки плитки на стиск. Ми взяли плитку ТМ Золотий Мандарин і ще три такі самі за формою плитки інших виробників. Плитка інших виробників почала руйнуватися за зусилля 213, 294, 504 kN. Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин почала руйнуватися за зусилля 812 kN.
Міцність плитки (відповідність класу бетону) впливає на її довговічність.
До речі це ще одне пояснення чому плитка інших виробників дешевша – там немає потрібної кількості цементу 🙁
Висновок очевидний – хочете, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

ВОДОПОГЛИНАННЯ

ЯК ВОДОПОГЛИНАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ?

Довговічність залежить від ряду показників і ці показники пов’язані один з одним.
Це міцність плитки (відповідність класу бетону), морозостійкість та водопоглинання.

Якщо плитка вбирає воду як мочалка – толку не буде, відповідно у неї і поганий показник морозостійкості, а значить вона кришиться після декількох зим.
Бажаєте, щоб тротуарна плитка прослужила довго – купуйте ТМ Золотий Мандарин в компанії ЖИВІТЕ КРАСИВО

Бажаєте отримати повний каталог та прайс?

введіть свій номер Вайбер або Телеграм

Тротуарна плитка – це не лише функціональний елемент облаштування простору, а й важливий елемент дизайну. Кирпич 240х160 Антик, що випускається виробником тротуарної плитки Золотий Мандарин, є чудовим прикладом того, як елементарний матеріал може перетворитися на стильний та естетичний елемент дизайну.

Кирпич 240х160 Антик – це тротуарна плитка, що імітує класичну цеглу. Вона відрізняється особливою текстурою, антикварним виглядом та великим розміром, що дозволяє створювати оригінальні та незвичайні рішення для дизайну тротуарів, огорож та інших елементів ландшафтного дизайну.

Виробник тротуарної плитки Золотий Мандарин пропонує Кирпич 240х160 Антик у кількох кольорах: від світлого кремового до темно-коричневого. Завдяки цьому, можна вибрати колір, що найкраще підходить до навколишнього середовища та стилю дизайну.

Кирпич 240х160 Антик відрізняється високою міцністю, морозостійкістю та зносостійкістю. Це дозволяє використовувати цю тротуарну плитку навіть за умов сильних механічних навантажень та значних перепадів температур.

Купити тротуарну плитку КИРПИЧ 240х160 Антик можна в компанії Живіть Красиво за вигідною ціною в Києві та Київській області. Компанія надає можливість придбання тротуарної плитки на сайті або відвідати виставку за адресою місто Київ, вул. Ялтинська, 7 чи пров. Ізяславський, 6.

Крім того, у нашій компанії укладка тротуарної плитки у сучасному стилі нашими фахівцями без головного болю. Досвідчені фахівці компанії допоможуть розробити дизайн-проект, вибрати підходящу тротуарну плитку та професійно укласти її на території будь-якої складної ділянки.

Кошик

Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

Бічна панель

Ви можете замовити укладання плитки, заповнивши форму Або за телефном: +38 (067) 519 54 04