ЖИВІТЬ КРАСИВО – РЕКОМЕНДУЄ
ТМ ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
стандарт якості
Дуже легко бути дешевшим, проте дуже складно бути краще.
Фиксируйте скидку за своим номером
Оставьте Ваш номер Вайбер или Телеграм. Мы отправим Вам каталог продукции и актуальный прайс. А также зафиксируем скидку за Вашим номером.
Бажаєте отримати
повний каталог та прайс?
Просто введіть свій номер Вайбер або Телеграм
Переваги продукції ТМ Золотий Мандарин
1
Краса
Величезний вибір форм та кольорів тротуарної плитки ТМ Золотий Мандарин дає можливість розробити та реалізувати найхитромудріший дизайн, що задовольнить вимоги вишуканих ландшафтних дизайнерів та замовників зі смаком.
2
Висока якість
ТМ "Золотий Мандарин" є лідером галузі. Ми задаємо найвищий та еталонний рівень якості тротуарної плитки та іншої вібропресованої продукції. За багатьма показниками продукція ТМ Золотий Мандарин перевищує вимоги будівельних норм, що діють.
3
Міцність та морозостійкість
Високі параметри морозостійкості та міцності тротуарної плитки та інших виробів (відповідність певному класу бетону) виділяють нашу продукцію на тлі ринку.
4
Довговічність
Тротуарна плитка ТМ Золотий Мандарин стійка до перепадів температур, не втрачає свого естетичного вигляду з роками і має тривалий термін експлуатації
5
Потужність та технології
Виробництво продукції з чотирьох – рівневим контролем якості за технологією KVADRA. Потужність виробництва 12000 кв. тротуарної плитки на день - 300000 кв.м. плитки на місяць.
6
Високоякісна сировина
Ретельно проводимо відбір сировини та використовуємо тільки якісний цемент, пісок, щебінь, барвники та хім. добавки
Зафіксувати знижку

Залиште номер Вайбер або Телеграм. Ми надішлемо Вам каталог продукції та актуальний прайс. А також зафіксуємо знижку за номером.

ПОПУЛЯРНІ ТОВАРИ
Замовте безкоштовний замір!

Введіть свій номер та менеджери зв'яжуться з Вами. Ви отримаєте точний замір для замовлення плитки та схему Ваших доріжок

Як ми працюємо
Ваш дзвінок та консультація менеджера
Вибір плитки
Замір - Розрахунок кошторису - Оплата
Доставка плитки та укладання тротуарної плитки
Сертифікати